PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Piąty operator buduje sieć sprzedaży dla LuxVeritatis

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/piaty-operator-buduje-siec-sprzedazy-dla-luxveritatis-6110.html
QR Code
Piąty operator buduje sieć sprzedaży dla LuxVeritatis

Łukasz Roguski, 24 czerwca 2009, 14:03
Tagi: Centernet, CRM, Lux Veritatis, Tadeusz Rydzyk, wRodzinie

Spółka telekomunikacyjna CenterNet podpisała z firmą Bonum umowę na budowę sieci dystrybucji dla telefonii mobilnej pod marką "wRodzinie" - podał CenterNet w komunikacie.

Wartość kontraktu szacuje się na ok. 150 mln zł. Umowa jest konsekwencją podpisanej przez CenterNet i Fundację Lux Veritatis, umowy o współpracy. Spółka telekomunikacyjna podpisała umowę z Multichannel Marketing Group na zaprojektowanie procedur obsługi klienta.

CenterNet szacuje, że wartość kontraktu w pierwszym roku jego trwania wyniesie ok. 7 mln zł. Umowa, podobnie jak zawarty równocześnie kontrakt z Bonum, jest konsekwencją podpisanej przez CenterNet i Fundację Lux Veritatis, umowy o współpracy. W ramach umowy MMG ma m.in. zaprojektować procedury obsługi klienta w ramach telefonii komórkowej "wRodzinie" i realizować działania telemarketingowe.

Źródło: efi24.com

reklama

Ostatnie opinie internautów

Maria 26.06.2009 @ 12:47
Czekam z niecierpliwością i będę waszą klientką- tylko ceny muszą być konkurencyjne!!! Jestem słuchaczką RM i to będzie moja PIERWSZA KOMÓRKA !!!
maszynka 27.06.2009 @ 13:51
Wielka trójca i Play macie przekichane!
Name noname 28.06.2009 @ 12:39
Ja nawet nie wezme tego na sklep zeby to sprzedawac a wszystkich wyznawcow Ojca Dyrektora mam zamiar przeganiac , kto wie moze nawet kupie sobie jakis zaganiacz dl atakich swirow jak Pani M ....
expert 29.06.2009 @ 09:26
Nie należę do słuchaczy RM i widzów TV Trwam, bo nie mam na to czasu. Szanuję ich misję i uważam że katolicy w tym kraju są dyskryminowani jeśli tylko chcą korzystać z pełni praw gwarantowanych przez demokrację. Świadczą o tym chociażby wcześniejsze wypowiedzi. Utrwaliło się bowiem przekonanie, że owszem demokracja tak ale wyłącznie dla nas - czyli swojaków. Z oferta rodzinnej telefoni chętnie skorzystam, bo mam już dośc manipulowania mną przez aktualnie obecnych operatorów.
andrew 3.08.2009 @ 21:42
no nareszcie uczciwa, najtansza no i POLSKA telefonia w koncu przestana nas doic jak krowy .kazdy POLAK powinien kupic sobie u Was starter POWODZENIA ! pozdrawiam !!!andrew.
lux veritatis 20.08.2009 @ 12:00
kim niby według Ciebie Andrew jest prawdziwy POLAK?

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 5 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16