PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Pierwsza edycja konkursu Ovi Developers' Challenge zakończona

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/pierwsza-edycja-konkursu-ovi-developers-challenge-zakonczona-7595.html
QR Code
Pierwsza edycja konkursu Ovi Developers' Challenge zakończona

S.Nowak, 23 czerwca 2010, 12:52
Tagi: Nokia, Ovi

Pierwsza edycja konkursu dla programistów zorganizowanego przez Nokię dobiegła końca. Zwycięską aplikacją okazał się Potrząsać, Piotra Ostiaka. Zwycięzca otrzyma w nagrodę 30 tysięcy złotych, a jego program zostanie umieszczony w Ovi Store. Drugie miejsce zajął Sławomir Baranowski z aplikacją VoMo. Na podium znalazł się także Tomasz Witkowski i jego mikroAnagramy.

Potrząsacz, to aplikacja która wskazuje losowo wybrane osoby z książki adresowej. Należy zadać pytanie, potrząsnąć telefonem, a program wskaże nam odpowiedź, w postaci osoby naszego znajomego, którego numer mamy zapisany w pamięci. Aplikacja wygrała dzięki bardzo dobremu wykonaniu, integracji z funkcjami telefonu, a także dzięki możliwościom dalszego rozwoju i rozszerzania opcji.

VoMo to modulator głosu. Nagrany przez nas dźwięk możemy przetworzyć przy pomocy filtrów i następnie ustawić jako dzwonek, bądź wysłać przez mms lub bluetooth znajomym. Jury doceniło zaawansowanie technologiczne, a także wykonanie i funkcje szybkiego dzielenia się wbudowane w program.

mikroAnagramy, to gra napisana w Javie, polegająca na ułożeniu z podanych liter konkretnego słowa. Mimo edukacyjnego charakteru, gra może okazać się dobrą rozrywką dla każdego. Docenione zostało także staranne wykonanie i fakt dużej kompatybilności sprzętowej, również ze starszymi urządzeniami.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Źródło: Nokia

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 5 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości