PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Piłkarski serwis kibica od Orange

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/pilkarski-serwis-kibica-od-orange-5014.html
QR Code
Piłkarski serwis kibica od Orange

Piotr Baranowski, 20 października 2008, 13:34
Tagi: Orange, Polska Telefonia Komórkowa (PTK Centertel), promocja, web 2.0

Rusza nowy serwis społecznościowy dla kibiców - www.premiumliga.pl. Dzięki niemu fani futbolu będą mieli dostęp do najświeższych informacji ligowych oraz ekskluzywnych wiadomości o klubach i piłkarzach. Na użytkowników serwisu czeka także specjalna oferta Orange na kartę i startery z emblematami klubów.

Premiumliga.pl to prawdziwa gratka dla kibiców piłkarskich. Oprócz informacji o lidze i polskich drużynach piłkarskich znajdą się w nim specjalne materiały informacyjne i multimedialne przygotowywane przez kluby specjalnie dla swoich fanów. Kibice mogą tworzyć własne fora i grupy dyskusyjne dostępne tylko dla zarejestrowanych sympatyków poszczególnych drużyn. Już teraz mogą z nich korzystać fani Lechii Gdańsk i Wisły Kraków, które jako pierwsze przystąpiły do współpracy przy tworzeniu serwisu.

Ideą serwisu jest stworzenie społeczności polskich kibiców piłkarskich, budowanej i rozwijanej zgodnie oczekiwaniami użytkowników. Ma temu służyć między innymi Liga Kibiców, w której fani wszystkich drużyn będą mogli współzawodniczyć między sobą gromadząc punkty za pomysłowość i aktywność w życiu społeczności. Zebrane w ten sposób punkty będą decydowały o pozycji ich klubu w Lidze Kibiców.

Dla użytkowników serwisu przygotowano dedykowany starter w ofercie Nowe Orange Go, który można zamówić na stronie www.premiumliga.pl. Na kibiców czeka też limitowana liczba starterów z emblematami klubów biorących udział w projekcie. Starter kosztuje 20 zł a jego wartość można w całości przeznaczyć na połączenia i inne usługi. Dodatkowo, za każde z 6 pierwszych doładowań o wartości min. 25 zł kibic może dostać premię w postaci 1 godziny rozmów na dzielenie się emocjami piłkarskimi. Użytkownicy oferty uzyskają ponadto dostęp do ekskluzywnego kontentu umieszczanego w portalu oraz serwisach klubowych. Z dostępu mogą skorzystać także inni użytkownicy telefonów w sieci Orange, wystarczy że zarejestrują swój numer na www.premiumliga.pl.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 12 i 13 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości