PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Płać za MULTIMO w punktach sieci VIA Moje Rachunki

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/plac-za-multimo-w-punktach-sieci-via-moje-rachunki-2389.html
QR Code
Płać za MULTIMO w punktach sieci VIA Moje Rachunki

Michał Gruszka, 26 października 2007, 11:39 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 26 października 2007 o 11:40)
Tagi: GTS Energis, Multimo

Firma GTS Energis podpisała umowę z BillBird S.A., twórcą i operatorem pierwszej polskiej sieci płatności gotówkowych VIA – Moje Rachunki, obecnie liderem na polskim rynku masowych płatności. Klientom indywidualnym GTS Energis, korzystającym z dostępu do Internetu MULTIMO, sieć VIA – Moje Rachunki umożliwi pewność wpływu środków na rachunek wystawcy.

Dzięki nowej ofercie GTS Energis klienci indywidualni będą mieli możliwość opłacania rachunku za MULTIMO w dogodnym miejscu i czasie (w sklepach, hipermarketach, na stacjach benzynowych, salonikach prasowych, czy też w osiedlowych sklepach spożywczych w całej Polsce, ponad 4 000 punktów).Do tego w prosty sposób – wystarczy mieć przy sobie rachunek i gotówkę na jego opłacenie. Sama czynność trwa kilka sekund i jest wyjątkowo bezpieczna. Za opłacanie rachunków poprzez sieć VIA – Moje Rachunki będą pobierane niskie prowizje.

Marcin Kotlarski, Dyrektor Marketingu, GTS Energis powiedział:

Umowa z firmą BillBird S.A. to kolejny krok w stronę oczekiwań naszych Klientów, którzy cenią wygodę, zwłaszcza jeśli chodzi o komfort realizowania płatności za korzystanie z oferowanych przez nas usług. Naszym priorytetem jest obsługa według najwyższych standardów, cieszę się więc, że działania firmy GTS Energis na tym polu wpłyną na wzrost zadowolenia Klientów ze współpracy z naszą firmą.


Justyna Enenkiel – Manager Działu Rozliczeń, GTS Energis powiedział:
Teraz można łatwo opłacać rachunki za MULTIMO przy okazji robienia zakupów w sklepach oznaczonych znakiem VIA – Moje Rachunki.

Dokonywanie płatności gotówkowych poprzez sieć VIA – Moje Rachunki jest możliwe w ponad 4000 miejsc na terenie całej Polski!

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości