PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Platforma Partner Solution Development Platform

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/platforma-partner-solution-development-platform-2780.html
QR Code
Platforma Partner Solution Development Platform

Michał Gruszka, 10 grudnia 2007, 13:40
Tagi: IBM, Juniper Networks

Firma Juniper Networks przedstawiła platformę do opracowywania rozwiązań przez partnerów i klientów (Partner Solution Development Platform PSDP) umożliwiającą im opracowywanie specjalizowanych aplikacji pracujących pod najlepszym na rynku oprogramowaniem JUNOS. Dzięki pojawieniu się pierwszej takiej platformy do tworzenia oprogramowania do systemów operacyjnych sieci klasy operatorskiej, klienci i partnerzy będą mogli szybciej opracowywać i wprowadzać nowatorskie usługi wyróżniające ich sieci spośród innych i generujące dodatkowe przychody, jednocześnie zwiększając wydajność działania sieci.

PDSP to bogaty zbiór zasobów, obejmujący „przybornik” do pisania oprogramowania (SDK) wyposażony w inteligentne i bezpieczne interfejsy do funkcji kierowania ruchu i funkcji usługowych systemu JUNOS. Te narzędzia pozwolą klientom i partnerom używającym PDSP na większą swobodę, a zarazem kontrolę, przy projektowaniu, opracowywaniu i wdrażaniu specjalizowanych aplikacji, takich jak kierowanie ruchu optymalizowane pod kątem zdarzeń, nietypowe zarządzanie pasmem, zaawansowane usługi ochrony i rozszerzone narzędzia operacyjne.

John L. Ryan, dyrektor ds. rozwoju działalności, działu Aliansów Strategicznych w IBM. powiedział:

Firma IBM obserwuje, że charakter innowacyjności zmienia się w dotychczas nie spotykanym tempie – staje się ona coraz bardziej otwarta, zespołowa, interdyscyplinarna i globalna. Umożliwiając oferowanie w sieciach bogatszych portfeli usług i głębszą integrację aplikacji, Juniper jest przywódcą nowego ruchu tworzenia ekosystemu innowacji przenikających szeroką gamę aplikacji i branż.

Firma Juniper Networks udostępnia swoje rozwiązanie Partner Solution Development Platform oraz zapewnia jego wsparcie techniczne i biznesowe w ramach programu Open IP Solution Development Program dla klientów i partnerów. PSDP będzie udostępniana w ramach rocznej licencji. Pierwszymi uczestnikami programu zostały między innymi firmy Aricent i Avaya.

„Współcześnie najważniejszym celem operatorów sieci jest wykorzystanie wartości tych sieci do zwiększenia przychodów i zysków w drodze wyróżnienia swych usług czymś więcej, niż tylko ceną” – powiedział Tom Nolle, prezes i dyrektor generalny CIMI Corporation. „Otwarcie przez firmę Juniper możliwości pisania oprogramowania pod JUNOS przez partnerów pozwoli operatorom wbudowywać w ich sieci cenne funkcje, które będą mogły służyć zarówno do wyróżniania aktualnie oferowanych usług, jak i do tworzenia nowych cennych ofert. Decyzja o otwarciu dostępu do systemu operacyjnego rutera jest odważnym krokiem, na który mógł sobie pozwolić tylko producent od wielu lat znany ze stabilności, bezpieczeństwa i wprowadzania prostych i znormalizowanych wersji systemu. Juniper jest takim producentem.”

Bezpieczeństwo i stabilność cechujące oprogramowanie JUNOS, w połączeniu z jego modułową architekturą i jedną wersją kodu źródłowego, to solidne podstawy umożliwiające zapewnianie najlepszej w branży wydajności, niezawodności, bezpieczeństwa i skalowalności, przy jednocześnie atrakcyjnym całkowitym koszcie posiadania. Dodanie niepowtarzalnej wiedzy klientów i partnerów do cechującej system JUNOS ciągłej dostępności i sprawności operacyjnej, nada sieciom o wysokiej wydajności zupełnie nowy wymiar ekonomiczny.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości