PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Płatności przez komórkę w przyszyłym tygodniu

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/platnosci-przez-komorke-w-przyszylym-tygodniu-1795.html
QR Code
Płatności przez komórkę w przyszyłym tygodniu

Michał Gruszka, 4 września 2007, 16:33
Tagi: mPay, Plus

Już 11 września sieć Plus wspólnie z mPay uruchomi komercyjnie możliwość płacenia w wielu punktach handlowych w stolicy przy pomocy telefonów komórkowych. System ma być alternatywą dla kart płatniczych.

Aby zapłacić np. za kanapkę w McDonalds będzie trzeba zarejestrować się na stronie mPay.pl a następnie przypisać numer telefonu do konkretnego konta w mPay. W sklepie wstukać będzie trzeba już tylko specjalny kod uruchamiający aplikację interaktywną- *145# lub inny kod wskazany przez sprzedawcę.

Więcej informacji w przyszłym tygodniu tuż po oficjalnej prezentacji mPay, która obędzie się 11 września o godz. 11.

Źródło: Plus

reklama

Ostatnie opinie internautów

Maniek 4.09.2007 @ 23:23
No wreszcie rusza:)
michal malecki 5.09.2007 @ 16:11
czy użytkownik płaci jakiś narzut za korzystanie z tej formy płatności, czy pokrywa to sprzedawca?
Jacek 11.09.2007 @ 11:04
Ja juz sie nie moge doczekać.Plus jak zawsze wiec co robi, taka usługa to wielkie udogodnienie w dzisiajszym czas.ie kiedy na nic nie ma czasu,a tak;-)wszystko w komórce l
Darek 11.09.2007 @ 12:26
Fajna sprawa, czekam na kolejne informacje. narazie wiem tyle, że opłata to 20 gr. wrzuca się kaske na konto mPay i póxniej z niej korzystasz:) szybko, sprawnie i przyjemnie:)
Ioool 11.09.2007 @ 14:21
Już na wortalach pojawiły sie nowe wiesći ,to co mnie zaskczyło to mała kwota przelewu tylko 2 groszy.Plus rulezzz!!!
Krzysztof 23.09.2007 @ 23:52
Zadna rewelacja...w Polsce tojuż działa na wielu platformach a korzysta z tego 0.000001% fanatyków i w dodatku nie są zadowoleni :))))))
Pomysł nietrafiony.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 3 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16