PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play Biznes jeszcze w tym roku

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-biznes-jeszcze-w-tym-roku-1958.html
QR Code
Play Biznes jeszcze w tym roku

Michał Gruszka, 17 września 2007, 10:53
Tagi: Play

Atrakcyjnie wyglądająca oferta oraz odpowiednia akcja marketingowa przyciąga do sieci Play klientów. Jak informuje Gazeta Prawna, w drugim kwartale 2007 roku Play zdobył niemal co piątego nowego klienta sieci komórkowych w Polsce, wydając na promocję mniej niż konkurenci. Klienci sieci wkrótce mogą spodziewać się kolejnych nowości, także dla biznesu.

Według informacji Gazety Prawnej multimedialna sieć Play w najbliższym czasie chce po raz kolejny uatrakcyjnić swoją ofertę dla klientów usług przedpłaconych (od poniedziałku w Play Karta dostępny jest Pakiet tysiąca SMS-ów i MMS-ów), a na początku IV kwartału przedstawi ofertę dla małych i średnich firm.

Jak się okazuje sieć Play przyciąga spora liczbę klientów (wkrótce sieć ma poinformować o nowym rekordzie), wydając mniej na reklamę niż konkurenci. Z wyliczeń Gazty Prawnej wynika, że firma wydaje na reklamę o połowę mniej niż Plus, Orange i Era.

Źródło: Play, Media2, Gazeta Prawna

reklama

Ostatnie opinie internautów

patio 17.09.2007 @ 11:11
i gdzie oni sie pchają w oferty biznesowe trochę za wcześnie jak dla nich mało prawdopodobne żeby to wypaliło
patryk 17.09.2007 @ 11:34
skoro w tak krotkim czasie przeszła do nich tak duza liczba klientow indywidualnych, to niby czemu nie miałyby tak zrobic małe i srednie przedsiebiorstwa??!!biorac od uwage syzbki rozwoj Play mysle,że to dobre posuniecie...szczegolnie,że maja w tym momencie najtansze połaczenia na rynku,a to w ofercie biznesowej jets b.wazne...
lolo na moście 18.09.2007 @ 14:28
a ja uważam, że nigdy nie jest za wcześnie na takie oferty...co najwyżej może być za póxno. Na szczęście młoda sieć o tym wie i wprowadza ofertę, która w obecnych czasach jest ofertą porządnaa przez klientów.
robert 19.09.2007 @ 22:13
narazie sa zapowiedzi,ale do konca roku oferta dla malych i srednich przedsiebsirstw pewnie stanie sie faktem...a skoro zdobywa co 5 klienta indywidualnego, to z biznesowymi tez sobie poradzi:)
kjp23 22.09.2007 @ 22:15
a wiecie może jak wyłączyć przekazywanie połaczeń w inny sposób niż z poziomu telefonu? bo z menu tela jak wybieram to nie działa... :(
gawlinski1@wp.pl 23.09.2007 @ 22:25
pewnie z biznesem wypali bo juz tylko czekam na mozliwosc by pujsc do punktu i kupic sobie N73:)
nie bede ocenial czegos czego jeszcze nie znam ale nastawiony jestem na lepsza i ciekawsza oferte niz ta ktora jest dostepna obecnie.
a jesli chodzi o twoje pytanie kjp23 to zobacz na strone Play albo zadzon pod *500 i bedzie wszystko OK. pozdrawiam

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 9 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16