PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play Days Nokia - telefony za złotówkę

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-days-nokia-telefony-za-zlotowke-9025.html
QR Code
Play Days Nokia - telefony za złotówkę

Maciej Celmer, 14 kwietnia 2011, 15:11
Tagi: Nokia, Play, promocja

Do 23 kwietnia w salonach sieci Play wszystkie telefony Nokia kosztują złotówkę. Promocyjne ceny będą obowiązywały w taryfach od 59 złotych. Promocja startuje jutro.


Źródło: Play

reklama

Ostatnie opinie internautów

PatrykMac 14.04.2011 @ 15:45
Każda Nokia za 1zł w abo za min 59zł? i dla każdego? nawet dla przdłużających umowę lub przechodzących z innych sieci bądź to z fresha bądź mixtury?
anka 14.04.2011 @ 15:55
Póki co chyba nie ma co debatować, zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce. Faktycznie promocja brzmi ciekawie, ale może jest w tym jakiś haczyk? Może dotyczy to starszych modeli? Ciekawe co z modelami biznesowymi?
Nokia n8 w planach optymalnych Orange zaczyna się od ok. 1,30.
lukaczmarek 15.04.2011 @ 13:50
Nie ma się co podniecać bo to są telefony z podstawowej oferty czyli nie spodziewajmy się noki N8 lub podobnych
lukaczmarek 15.04.2011 @ 13:53
Nokia 2330
Nokia 2700
Nokia 2710
Nokia 5230
Nokia 5530
Nokia 5800
Nokia 6220 Classic
Nokia 6303i
Nokia 6500 slide
Nokia 6700
Nokia 6700 slide
Nokia 6720
Nokia C3-00
Nokia C3-01
Nokia C5-00
Nokia C5-03
Nokia C6
Nokia C7
Nokia E52
Nokia E63
Nokia E66
Nokia E72
Nokia X3
Nokia X3-02
Nokia X6
Lolek 16.04.2011 @ 18:19
Co to za promocja, jak to stare telefony i w dodatku na Symbianie a jedna godna tylko uwagi Nokia C-7 i tak jest niedostępna w sklepie internetowym Play i w salonach też już jej nie ma bo klienci wymietli w pierwszy dzień tej "niby to promocji..." , nobo skoro w salonach posiadają tylko po jednej sztuce, to cóż sie dziwić. Robią z ludzi głupków, proponując inny model niż C-7. Te inne stare-szajsowate modele niech se wsadzą w D...
ankieta 18.04.2011 @ 11:54
Witam wszystkich internautów gorąco,
Piszę pracę licencjacką na temat usług związanych z branżą mobilną.
Czy chciałoby Wam się wypełnić mega-króciutką ankietkę dla mnie??
Muszę mieć minimum 140 wypełnionych ankiet:-)
http://www.ankietka.pl/ankieta/58802/rynek-uslug-mobilnych-w-polsce.html

Dziękuję z góry za pomoc! :)
anka 20.04.2011 @ 15:31
@lukaczmarek- spodziewałam się noki n8 ponieważ w planach optymalnych Orange jak najbardziej jest dostępna, podobnie jak e7 communicator etc

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16