PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play Fresh na razie niedostępny w oficjalnej sprzedaży

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-fresh-na-razie-niedostepny-w-oficjalnej-sprzedazy-5637.html
QR Code
Play Fresh na razie niedostępny w oficjalnej sprzedaży

Łukasz Roguski, 8 marca 2009, 10:26
Tagi: Play Fresh, Play Karta, Play na kartę Fresh

Większość punktów sprzedaży Play nie ma lub jeszcze nie może sprzedawać starterów Play Fresh - problemu nie byłoby gdyby operator już umożliwiał migrację na nową ofertę. Niestety tak nie jest, wynika z testów PasjaGSM.pl

Byliśmy w wielu punktach sprzedaży Play w Warszawie - w żadnym nie było starterów Play Fresh - wszędzie słyszeliśmy od konsultantów: "Oferta będzie sprzedawana od 16 marca" .

Pewnym panaceum miałby możliwość migracji z dowolnej taryfy pre-paid Play na Play Fresh - niestety po wprowadzeniu kodu *111*33*1# pojawia się komunikat "Już niedługo możesz dołączyć do Play Fresh! Od 16.03.2009 zapraszamy do nowej rewolucyjnej oferty na kartę". Na innych grupach testowanych przez nas starterów Play pojawił się komunikat "Nie możesz skorzystać z usługi".

Tak, wiemy - oferta ma być dostępna od 16 marca, więc możemy tylko apelować do Play aby umożliwiła wcześniej migrację na nową ofertę, wielu klientów na to czeka.

Źródło: PasjaGSM.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

Rogi 8.03.2009 @ 11:22
Przecież oni to specjalnie zrobili. Nie chcą szybkiego odpływu klientów z abo do Fresha, a sądzę że chcą coś jeszcze ugrać w tym względzie w przyszłym tyg.
krzychu.pl 8.03.2009 @ 11:47
Jad dla mnie trzeba cierpliwie czekać, od początku było jasno ustalone że z pełnym rozmachem oferta rusza 16.03.2009 więc wydaje mi się że te pare dni to nie zbawi pre-paidowców (w tym i mnie). Jak ktoś jest niecierpliwy to niech zajrzy na alledrogo.
lee99 8.03.2009 @ 19:27
na allegro już są startery :) więc to takie ten tego niom :D
Micha 8.03.2009 @ 23:35
Jedno co mnie zastanawia (tak na marginesie) dlaczego PLAY nie wziol sobie prefiksu 795??? tylko 790-794 i 796 :PPP???
Patros 9.03.2009 @ 01:54
Bo 795 był już zajęty? ;) tak poważniej to faktycznie dziwne. Według dokumentów UKE (z marca 2008) nie widzę by ktoś miał zarezerwowaną tę numerację...
Z ciekawostek numeracji Play'a:
Prefiksy trzymane przez Play: 791 792 793 794 796 790
Liczba zarezerwowanych w UKE numerów: 6 milionów
więcej informacji: http://www.bip.uke.gov.pl/_gAllery/57/62/5762.xls
muddy 9.03.2009 @ 11:02
P4 na początku zarezerwowało bodajże 4 miliony numerów: 790,791,792,793. Niedługo po tym 795 dostał Centertel, ale szybko zwolnił, jednak wcześniej P4 wnioskował o kolejne 2 miliony i dostał 794 i 796. W tym momencie 7951-7955 jest przypisane PTC (Era). Dokumenty z marca 2008 są BARDZO stare - UKE publikuje aktualizację co miesiąc.
nick 9.03.2009 @ 21:30
Generalnie to Play kiepsko dba o swoja reklame ale jakos specjalnie mnie to nie dziwi. Na ich stronie w dalszym ciagu nie ma nawet najmniejszej wzmianki o Freshu a przeciez nie kazdy odwiedza portali telekomunikacyjnych. Co ciekawe tak jak pisza osoby powyzej jest to specjalnie tak zrobione, zeby wydzwonic wszystko co sie ma a potem przejsc na Fresha, proste takie marketingowe podejscie
electro_spiro 10.03.2009 @ 18:10
Skoro wiadomo że od 16 to w czym probem??? Jak się komuś spieszy to zawsze jest alledrogo. jakby nie patrzeć zawsze jest powód do narzekań ;) ech...

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 8 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03