PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play: Komórki na abonament w E-shop

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-komorki-na-abonament-w-e-shop-4213.html
QR Code
Play: Komórki na abonament w E-shop

Michał Gruszka, 13 maja 2008, 18:11
Tagi: Internet, Play

Play poinformował, że od dziś internetowy sklep operatora e-shop, sprzedaje od dziś usługi abonamentowe. Jest to doskonała wiadomość dla osób, które mają daleko do jednego z salonów multimedialnego operatora lub po prostu czatują na konkretny, trudno dostępny model telefonu.

Informacja pojawiła się na oficjalnym blogu rzecznika prasowego Play, Marcina Gruszki. Rzecznik zaprosił wszystkich Internautów do testowania i przesyłania wszelkich uwag na temat działania sklepu e-shop.

reklama

Ostatnie opinie internautów

luk 28.05.2008 @ 21:34
Dużym plusem jest właśnie dostawa kurierem gratis, nawet dl a osób mieszkających w dużych aglomeracjach miejskich taka usługa ma swoje zalety z powodu ciągłego podkręconego trybu życia.
Mariusz 17.03.2010 @ 11:50
Ten e-shop to jakaś parodia. W dobie internetu zlecenia realizują przeszło TYDZIEŃ. Po wcześniejszych kilku telefonach.

W regulaminie E-shopu podany jest numer do 790 500 500. (Błąd!)! Z pod tego numeru podano mi inny 790 250 000 (właściwy). Jednak połączenie musiałem wykonać dwukrotnie. Po chwili oczekiwania Pan się rozłączył. Kolejna próba kontaktu, kolejne wyjaśnianie, kiedy, gdzie, co i jak... i otrzymuje informację, że zlecenie jest realizowane (a mają na to aż 7 dniu!).

LUDZIE !!! dajcie sobie spokój z e-shop'em. W salonie załatwicie wszystko w 30minut!

Pozdrawiam
Mariusz

(NIGDY WIĘCEJ E-SHOPU Z PLAYA!!!)
Tom 7.07.2010 @ 11:21
Zamówiłem telefon z abonamentem w e-shop PLAY.
Wszystko ładnie na skrzynkę potwierdzenie o przyjęciu zamówienia i tyle przez 4 dni.
Dzwonie i się pytam w na jakim etapie realizacji jest zamówienie i słyszę PRZYKRO MI ALE NIE MOGĘ ZNALEŹĆ PANA ZAMÓWIENIA po przełączeniu mnie do działu realizacji, słyszą to samo NIE MOGĘ ZNALEŹĆ PANA ZAMÓWIENIA
O rzesz ty k******
Tym sposobem cztery dni w plecy i znowu czekaj.
A jak bym nie zadzwonił to nic bym nie dostał.
I tak właśnie działa E-SHOP w PLAY

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 9 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16