PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play: Koniec promocji

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-koniec-promocji-2121.html
QR Code
Play: Koniec promocji

Michał Gruszka, 30 września 2007, 00:33
Tagi: Play, promocja

Operator nowej sieci komórkowej Play zakończył promocję, w ramach której doładowania niskimi nominałami były premiowane dodatkowymi złotówkami.

U większości operatorów komórkowych doładowania kwotą około 30 zł cieszą się dużą popularnością. Do tej pory użytkownicy oferty Play, którzy dokonywali doładowania o niższej wartości, mogli liczyć na dodatkowy bonus w postaci 2 złotych (dla przedziału 10-24 zł) oraz 10 złotych (dla doładowań 25-49 zł). Promocje te zostały zakończone mimo, że miały trwać do końca października.

Obecnie w ofercie pozostały jedynie standardowe bonusy za doładowania. Jeśli użytkownik doładuje konto o wartości z przedziału od 50 do 69 zł otrzyma bonus w wysokości 20 zł; z przedziału 70-99 zł – bonus 30 zł, doładowanie 100-149 zł – bonus 50 zł oraz z przedziału 150-300 zł – bonus 150 zł.

Źródło: Media2

reklama

Ostatnie opinie internautów

gosc 30.09.2007 @ 09:02
supr, wiem ze w regulaminie mowi o tym punkt 13, ale np kupilem kilka kuponow o wartosci 30 zl na necie i premia nie bedzie juz zaliczona:(
Cobra 30.09.2007 @ 10:26
Niech jelenie poczytają dokładnie ofertę Playa i wyjdzie masa wad oferty. Oto niektóre haczyki na jeleni:

1. Stałe bonusy za doładowanie są terminowe,
2. Nie ma zniżek na połączenia/sms do własnej sieci (czyli np. parka ma gorzej niż np. w Erze).
3. Bonus też lipa - rozliczany minutowo, czyli poł. <2min w ogóle go nie dają! Podobnie za 3.99 min dostajemy 1 min. W Erze rozliczanie bonusu jest sekundowe.
4. Kłamstwa na stronie porównania ! http://web.playmobile.pl/pl/play-karta/porownanie/index.html w Erze SMS do sieci 7.32gr w bezterminowym(!) pakiecie Erajednostek, 1gr w 30-dniowym pakiecie 600SMS za 6zł.
5. Efektywny koszt połączeń w Erze przy uwzględnieniu kupna kodów na Allegro oraz wykorzystania (już zakończonej) promocji podwójnego doładowania wynosił <30gr/min (nie pamiętam dokładnie o ile mniej) do wszystkich sieci. Teraz mamy bonus 100 Erajednostek za doł. 50zł. Newsa w Pasjigsm jakos o tej promocji nie widzę.
Cobra 30.09.2007 @ 10:35
6. Poł. do Play sa droższe. Płacą nasi znajomi za nasz bonus !
7. Spóźnisz się z doładowaniem i będą nieaktywne poł. wych.? Tracisz w Playu saldo (całe!), w Erze nie.
8. W Erze ważność konta sumuje się do 12 miesięcy, np. 50+50zł doładowania (chodzą po 43 na Allegro) daje nam pół roku ważności konta. W innych sieciach, w tym Play, liczy się zawsze od dnia doładowania.

Są zapewne i inne haczyki na jeleni. Radzę nadal ulegać kolorowym, nieuczciwym reklamom porównawczym i zapewnieniom sprzedawcy - bez czytania regulaminów, umów itp. Na pewno się nie przepłaci! Hehe.
Mor 30.09.2007 @ 11:07
Najpierw Play się reklamuje, że jest operatorem, który nie robi promocji i wszystko daje w standardzie, a później zaczyna sypać promocjami.
Jakoś nie mam zaufania do operatora o którym wszyscy analitycy mówią, że sprzeda się bardzo szybko jakiemuś zagranicznemu dużemu graczowi.
Zostaje przy swojej Erze i czekam na to aż mój operator obudzi się ze snu zimowego i podejmie walkę o pierwsze miejsce.
renata 30.09.2007 @ 14:09
promocja njanizszych doladowan w Play trwala od 16 czerwca czyli bardzo dlugo, poza tym bonusy w doładowaniach za 50pln i wiecej pozostaja nie zmienione.Kazdy operator ma w regulaminie zaznaczone, ze warunki promocji moga sie zmienic.Poza tym to Play jako pierwszy obnizyl ceny polaczen do wsyztskich sieci,a nie promuje i obniza polaczenia wew sieci, zdecydowanie wole takie rozwiazanie niz mydleniu oczu tanszymi polaczeniami wew sieic,a drogimi poza siec...
Maniek 30.09.2007 @ 14:59
@renata
Play nie obniżył cen, on z takimi wystartował;) A wyobrażasz sobie strat nowego operatora z cenami identycznymi jak konkurencja? Bo ja nie, taki operator nie zdobyłby prawie żadnego klienta! Promowanie połączeń wewnątrz sieci jest idealne dla ludzi którzy dzwonią ogromnie dużo tylko wewnątrz sieci. Ja osobiście dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzam miesięcznie dosłownie majątek;)
waldek 1.10.2007 @ 00:50
heh spzeda sie nie sprzeda, i tak bije na glowe konkurencje pod wzgledem dostepnych telefonow, i kosztow rozmow (w abonamencie) ja place 50 zl za co mam 70zl na rozmowy czyli 143min jezeli nie wysle zadnego smsa, ale dzieki temu ze za kazde 2 min rozomwy przychodzace mam 1 min gratis to w tym miesiacu wygadalem 150 min plus multum sms/mms i jeszcze mi zlotowka zostala
liczcie sami, bo jakos nie wydami sie zeby era czy plus byly pod tym takie same...
a i piekna sprawa moge wyslac smsa ktory bedzie miec 1800 znakow ( tak tak to bedzie mms, ale zaplace tylko 15gr :D )
kto z was moze wyslac tak dlugiego smsa i zaplacic tylko raz?
zreszta piekna sprawa jest tez to ze sms i mms kosztuja tyle samo wiec niema znaczenia co wysylam place tak samo MALO :)
a jesli sie sprzeda?trudno ja mam umowe w ktorej mam gwarantowane swiadczenia i tel 3g za 1zl...
Pozdrawiam
Cobra 2.10.2007 @ 23:08
@ waldek
Masz 143 min do wszystkich sieci za 50pln. 90% długich rozmów idzie z własną siecią lub stacjonarnymi (załatwianie spraw). Inni te rozmowy mają jeszcze taniej. Bonus jak już pisałem jest za pełne 2 minuty. Ile nabiłeś minut w ten sposób ? Ja w Erze nabijam dziesiątki miesięcznie, bo mam naliczanie sek. a nie 2-minutowe. Co prawda te min. są do sieci i na stac, ale jest ich na tyle dużo, że cenowo wolę kupić te do innych a dostać tak dużo do sieci i stac. Tani MMS jest rzeczywiście atutem, ale musisz zawsze wiedzieć, czy odbiorca jest w stanie go odebrać i wreszcie trzeba trzeba te 160 znaków przekroczyć, aby cokolwiek zaoszczędzić. Do tego mało kto będzie chciał dzwonić na play, szczególnie z TP i Orange ;)

Nie analizowałem jeszcze umowy (regulaminu i załączników) abonamentowej PLAY, ale spodziewam się podobnych haków na jeleni jak dla karty...
Rad3k 23.11.2007 @ 13:46
ej jak nie ma promocji to beznadziejnie wezcie cos zrobcie bo ja chce miec z PLAY;a :D
pavel 3.01.2009 @ 01:06
Jak widze wasze wszytkie wypowiedzi to mi się płakac chce normlanie.
Cobra jestem użytkownikiem play dawniej siedziałem non stop w Orange(Idea) przez 6 lat, lecz w momencie gdy weszło Play a jaśnie pańska siec Orange nie potrafiło podpisać umowy korzystnej dla ich użytkowników odeszłam z stamtąd, jestem w play już ponad półtora roku i nie narzekam a mam gdzieś to czy ktoś płaci więcej za połączenie ze mną jak chce zadzwonić to nie patrzy na koszty, a jak patrzy na to to ma problem, nie biorę telefonu po to żeby inni mieli tanio do mnie tylko żeby oferta była korzystna dla mnie.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 12 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16