PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play ma 2 miliony użytkowników?

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-ma-2-miliony-uzytkownikow-5277.html
QR Code
Play ma 2 miliony użytkowników?

Paweł Wasik, 31 grudnia 2008, 09:24
Tagi: Play, Project4 (P4)

Z usług sieci Play, najmłodszego w Polsce komórkowego operatora infrastrukturalnego, może korzystać już ponad dwa miliony użytkowników.

Na początku roku, we wtorek 6 stycznia 2009 roku, sieć Play organizuje konferencje prasową.

rzecznik sieci powiedział:

Początek roku i nasze mocne konkretne "uderzenie" informacyjne

.

Media spodziewają się, że operator poinformuje o wykonaniu planów na ten rok - przekroczeniu liczby dwóch milionów użytkowników sieci. Należy przyznać, że o dobry wynik na zdominowanym przez Erę, Orange i Plusa trudnym rynku telekomunikacyjnym.

Źródło: blogplay

reklama

Ostatnie opinie internautów

wer 31.12.2008 @ 12:51
Szkoda tylko, że to ich jedyna forma informowania o swojej firmie. a gdzie detaliczne sane ilości klientów w różnych segmentach, dane finansowe itp. itd ? bardzo skyrty jest play
robertos 31.12.2008 @ 16:46
Uważam że play jest najlepszą siecią w tej chwili...gdyż stawki są opłacalne w porównaniu z innymi sieciami, prawie wszędzie mam zasięg i często wychodzą nowe bardzo korzystne promocje.A do tego mają najlepszą ofertę jeśli chodzi o aparaty telefoniczne,przeciętny zjadacz chleba jest w stanie nabyć naprawdę dobrze wyposażony telefon za przysłowiową złotówkę.
aswalt 31.12.2008 @ 17:58
No nieźle, trzeba przyznać...
Gdy Play zaczynał, byłem nastawiony dość sceptycznie. Oferta nie powalała, a kampania reklamowa była nastawiona na młodych odbiorców, którzy niewiele wcześniej przecież zdecydowali się w znaczącej mierze na Heyah.
Tymczasem Play, co już dało się zauważyć jakiś czas temu, urósł w siłę (na tyle, że nawet ja się zdecydowałem zmienić Orange dla Firm na Play). Stawki za połączenia może nie powalają i nie dystansują konkurencji, ale za to wybór niedrogich telefonów jak najbardziej. LG ku990 za złotówkę przy abonamencie za 50 zł to jest to, co może przyciągać klienta, niezależnie od jego wieku. Sam zdecydowałem się na taki wybór i regularnie ludzie mówią mi, że mam "szpanerski telefon" i sami taki by chcieli mieć. Nie są w stanie uwierzyć, że można go było dostać za złotówkę przy niewysokim abonamencie. I tu właśnie pole do działania dla Playa - skuteczna reklama. Bo nadal krąży przekonanie, że to sieć dla nastolatków.
kasia89tn 31.12.2008 @ 21:09
2 miliony to sporo... Chociaż ja osobiście nie znam żadnego użytkownika Play
krzychu.pl 1.01.2009 @ 18:09
Osiągnięcie 2 mln użytkowników a 2 mln aktywnych kart SIM to w moim przekonaniu jest bardzo duża różnica. Wątpię, że Play posiada teraz 2 mln użytkowników - dane te dotyczą kart SIM a niektóre osoby mają ich po kilka... Ta przypadłość dotyczy oczywiście nie tylko Play ale również pozostałych operatorów. Jednak te 2 mln mają przede wszystkim działanie marketingowe jak również jest to sposób na pochwalenie się przed akcjonariuszami że sieć się rozwija, warto w nią inwestować i przy niej pozostać. Mimo wszystko Play nie poprzestanie na 2 mln bo jest to sieć z bardzo dużym potencjałem która w niedługim czasie rzuciła rękawice pozostałym operatorom i może się pochwalić bardzo atrakcyjną ofertą. Mam tutaj na myśli np. abonament - One Play jak i internet - Play Online. Takich cen konkurencja nie oferuje i jeszcze długo zaoferować nie będzie mogła. A Play to potrafi. I bardzo dobrze bo wpływa to korzystnie na rozwój rynku. Uważam, że im więcej użytkowników Play to tym lepiej dla rynku.
katieee 1.01.2009 @ 19:48
Telefon komórkowy jest nieodłącznym elementem zycia wielu z nas. Coraz częściej stajemy się posiadaczami nie jednego a dwóch a nawet trzech komórek. Jeden konsument bardzo często korzysta z usług kilku operatorów jednocześnie. Inne bowiem korzyści uzyska w określonej sieci kupując telefon na kartę a gdzie indziej opłaca się umowa z abonamentem. Uważam, że dane dotyczące szybkiego wzrostu użytkowników sieci Play nie są przesadzone, co więcej jest to bardzo prawdopodobne biorąc pod uwagę to, że(Era, Orange czy Plus), czuja się zbyt pewnie i nie oferują tak ciekawych ofert, jakimi mógł się pochwalić w ostatnim roku Play. Darmowe smsy, najlepsze telefony od złotówki i warte rozważenia promocje świąteczne skłoniły także mnie do zmiany operatora na Play. Wierzę, że w momocie gdy Play osiągnie, stabilną pozycję na rynku, nadal będzie wprowadzać ciekawe oferty i różnego rodzaju promocje. Jeśli od tego nie odejdzie to z pewnością w równie szybkim tempie zyska kolejne dwa miliony użytkowników.
adam12 2.01.2009 @ 14:19
Play zyskał tak dużą popularność ze wzgledu na to że jest siecią "dla młodych" a to oni najczęściej używają telefonów komórkowych. Częste spotkania, imprezy, praca, wiążą się często z telefonem komórkowym który staję się niezastąpiony. Play oferując nowoczesne telefony, oraz możliwość korzystania z nowoczesnej technologi komórkowej w przystępnej cenie, np internet zachęcił młodych do siebie i w ten sposób udało mu się osiągnąć sukces
smerek 3.01.2009 @ 21:15
ludzie kupują karty play bo tani i w to wierzą, a nie patrzą na jakość jego usług. ale po ostatnich miesiącach wydaje mi się że ludzie przejrzą na oczy i już nie będą tak ślepo wierzyć w ich reklamy
bozwys 23.09.2009 @ 20:53
ludzie,jestem abonentem play od lutego 2009,przestrzegam was przed play.nie dość że ciągle ginie sygnał i nie można się dodzwonić(zwłaszcza w samochodzie),to zaczeli kombinować z naliczaniem minut.podaję przykład:17.09.2009 miałam rachunek 182zł co było dla mnie już jakąś pomyłką, natomiast 20.09.miałam już 240zł.a zaznaczam że nigdzie nie dzwoniłam przez te 3dni.zablokowałam już wszystkie rozmowy wychodzące i nie chcę mieć z nimi doczynienia.uważajcie na nich!!!!!!!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03