PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > PLAY ma już ponad 100 partnerów roamingowych

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-ma-juz-ponad-100-partnerow-roamingowych-957.html
QR Code
PLAY ma już ponad 100 partnerów roamingowych

Piotr Baranowski, 27 kwietnia 2007, 10:59
Tagi: Play, roaming

Już 104 zagranicznych operatorów udostępnia swoje usługi klientom PLAY. Klienci PLAY wyjeżdżający na długi weekend majowy będą mogli korzystać z usług roamingu w całej Europie.

Dotychczasowe umowy roamingowe pozwalają na korzystanie z usług PLAY w 74 krajach. Wśród nich są wszystkie państwa europejskie, ale też odległe i egzotycznie brzmiące kraje, jak Burkina Faso, Gwatemala czy Dominikana. PLAY rozpoczyna fazę testów z największym światowym operatorem komórkowym China Mobile, co pozwoli uruchomić roaming z Chinami.

Szczegółowa lista krajów, operatorów i usług została dołączona do informacji prasowej. W najbliższym czasie planowane jest uruchomienie współpracy z kolejnymi 70 operatorami, z którymi PLAY podpisał już umowy o roamingu międzynarodowym.

Jednocześnie trwają testy, które przygotowują PLAY do udostępniania swojej sieci dla zewnętrznych operatorów.

reklama

Ostatnie opinie internautów

marcin 27.04.2007 @ 11:48
Dobrze,ze te umowy obejmuja juz wszystkie panstwa europejskie,bo to jest chyba najwazniejsze.
liberty 27.04.2007 @ 15:30
play umowy z krajami z europy miał już wcześniej podpisane, ale że postawili na burkina faso, to jestem zaskoczony ;D
sandra 27.04.2007 @ 17:30
najważniejsze że mają zasięg w całej Europie, bo poza nią to raczej kosztowne podróże są więc nie bywam :P za to jade na 3 miesiące za granice na wakacje i mam nadzieje że problemów nie będzie z komunikacją :)
Bolo 27.04.2007 @ 20:53
Nawet w Chinach roaming będzie :D He he, dobra opcja :) Nie wybieram się tam co prawda, ale sam fakt, że Play stara się pozyskać jak największą liczbę partnerów jest na plus.
sara 27.04.2007 @ 22:51
słyszałam o jakichś kłopotach z roamingiem we francji, rozumiem, że już sprawa załatwiona. dobrze.
paolo 30.04.2007 @ 20:21
ludzie..., ja bym sie bal o roaming w playu. Mam play'a i nawet nie moge ani wysylac ani odbierac sms'ow z numerami zagranicznymi w Polsce...a co to dopiero bedzie za granica!!! Mamy niby zasieg Plusa, tylko ciekawe, ze w UMTS'ie Play gubi zasieg nawet w centrum Poznania, a Plus nie!!! Play nawet nie podpisal dobrej umowy roamingowej z Plusem!!! PORAZKA!!!
eye 30.04.2007 @ 21:01
hmm ja bylem 2 tyg temu w austrii na nartach i tam generlanie byl roaming t-mobile. generalnie wszystko dzialalo bez zastrzezen tylko czasem zasieg ginal ale to chyba wynikalo ze specyfiki tego rejonu.
nuta 2.05.2007 @ 12:50
no jest to możliwe tym bardziej, że góry to specyficzny obszar dla operatorów

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 6 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16