PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play ma już ponad milion klientów abonamentowych

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-ma-juz-ponad-milion-klientow-abonamentowych-6151.html
QR Code
Play ma już ponad milion klientów abonamentowych

Łukasz Roguski, 2 lipca 2009, 19:48
Tagi: MNP, One Play, Play, Play Fresh, Play Karta, Play Mix, Play Online, przenoszenie numerów

Sieć Play poinformowała, że osiągnięto 1 mln klientów abonamentowych - ciągle celem operatora jest osiągnięcie na koniec roku trzech milionów aktywnych numerów. - poinformował Jorgen Bang-Jensen, prezes spółki P4, operatora sieci Play. Prezes potwierdził, że jego sieć jest gotowa do przenoszenia numerów między sieciami w jeden dzień.

Z danych operatora wynika, że sieć ma już ponad jeden milion aktywnych usług abonamentowych - w tym również Play Online (dostępu do Internetu).

Źródło: PasjaGSM.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

Snipper 3.07.2009 @ 21:53
Widać, że marek z ciebie bo używasz nie swoich słów, w dodatku bez cudzysłowia. Nie będe odpisywał plagiatowi.
Bartaz 3.07.2009 @ 22:01
Uważaj bo się popłacze. Ps. Masz morde jak plagiat.. XD
zmichad 4.07.2009 @ 10:48
Sądzę, że plany nie wypalą. Niestety, inni operatorzy stają okoniem wobec Playa - to odstrasza potencjalnych klientów
sewelina 4.07.2009 @ 12:18
To wszystko możliwe, aby PLAY zwiększył liczbę klientów swej sieci....w ciągu kilku lat
dexter49 4.07.2009 @ 12:44
Są to tylko marketingowe założenia od których do rzeczywistości daleka droga.
rdw 7.07.2009 @ 22:59
hehe
pol 11.08.2009 @ 04:11
Złodzieje i oszuści i prosze mnie za to podać do Sądu mam na to dowody i nie zawacham sie ich użyć Play do Sądu nie poda bo wie że mam racje ale zato ja złoże pozew o odszkodowanie STOP złodziejom i oszustom.
Andrzej 29.08.2009 @ 10:16
Zgadzam się z Pol Play to najwięksi złodzieje, kłamcy i oszuści. ,,Firma" Play okradła mnie bezczelnie i wprost. Ludzie nie dajcie się nabijać w butelkę tym złodziejom !!!!
Panter 11.10.2009 @ 15:30
Może napiszecie więcej szczegółów na temat nielojalności Play'a?

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 5 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16