PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play: Mamy promocyjne ceny dla doładowujących kartę

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-mamy-promocyjne-ceny-dla-doladowujacych-karte-5221.html
QR Code
Play: Mamy promocyjne ceny dla doładowujących kartę

Piotr Baranowski, 13 grudnia 2008, 11:08
Tagi: Play, Play Karta, Play Mix, pre-paid, Project4 (P4), promocja

Play przygotował dla klientów regularnie doładowujących swoje konto ofertę promocyjnych cen telefonów.

Oferta dotyczy Użytkowników Play na Kartę i nowy Play na Kartę, którzy spełnili warunki promocji Telefony na Deser i doładowywali regularnie konto kwotą 50 zł co miesiąc, od marca do listopada 2008 r. włącznie.

Promocyjnego zakupu telefonu można dokonać w dniach od 15.12.2008 do 15.01.2009r w dowolnym punkcie sprzedaży Play na podstawie obowiązującego w dniach 15.12.2008-15.01.2009 Cennika Telefonów w Ofercie Mega Mix i Mini Mix w Play, bez podpisywania umowy!

reklama

Ostatnie opinie internautów

electro_spiro 14.12.2008 @ 22:29
@mick: czas realizacji tnd rozpoczyna się 15/12/2008 i kończy 15/01/2009. to jest 30 dni. wierze ze w tym czasie ceny sie zmienia (na niższe) oraz ze wejda nowe modele do oferty. co nie zmienia faktu ze na dzien dzisiejszy oferta telefonow jest dosc... hm... ograniczona ;)
Mesaj 15.12.2008 @ 13:05
W innych sieciach jest o wiele nowszych telefonów niż w Play.. Nie dajcie się zwieść takiej promocji bo lepiej stracić te parę groszy i mieć lepszy fon.
pioytrula 15.12.2008 @ 19:30
Uważam, że mają dobrą ofertę. Sam jestem niewolnikiem głównie orange, bo większość znajomych i osób z rodziny ma w tej sieci telefony. Brakuje promocji dla stałych klientów na abonament-masakra. Kilka osób ma już play i dzwonią taniej-telefony też fajne dostali. Problem tylko w tym, że do nich jest drogo :(
adi 15.12.2008 @ 20:02
Mnie jednak ich oferta pre nie przekonuje. Pewnie ze telefony pojawiaja sie w innych sieciach duzo bardziej atrakcyjne niz w Play, chociaz by SE C702 u jednego z operatowor jest z nawigacja w promocji w Play-u nie moge tego doczytac:/
Mormon 15.12.2008 @ 20:25
Też promocje zaserwowali...widze że coraz marniej z Promocjami w Play...
mdawidm 16.12.2008 @ 19:56
a ja jestem baaardzo zadowolony :)
Dzis odebrałem nowiutka Toshibe G500 za jedyną 1 zł
sebi 17.12.2008 @ 20:53
ehhh no tak jedni dostana drudzy nie :( co mnie strasznie odstraszylo to to ze maja teraz opcje z bonusem ktory dostaje sie dopiero przy doladowaniu konta w ich salonie jak dla mnie pomysl jest nie teges:/ wole stanowczo heyah i ich rowna taryfe

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 15 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03