PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play na kartę Fresh - SMS po 9 groszy, MMS trochę droższe

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-na-karte-fresh-sms-po-9-groszy-mms-troche-drozsze-5622.html
QR Code
Play na kartę Fresh - SMS po 9 groszy, MMS trochę droższe

Łukasz Roguski, 5 marca 2009, 00:32 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 5 marca 2009 o 09:18)
Tagi: Play, Play Fresh, Play Karta, Play na kartę Fresh, Project4 (P4)

Pojawia się stopniowo coraz więcej szczegółów na temat oferty Fresh - pewien portal branżowy napisał, że oferta nie jest dopięta na ostatni guzik. Na szczęście tak nie jest. Wszystkie karty na stole zobaczymy już dziś po godzinie 10.30 - wtedy również w PasjaGSM.pl szczegóły oferty. Pewne informacje już udało nam się potwierdzić. Oferta będzie bardzo ciekawa, skłaniamy się to tezy, że odważna. Dlaczego?

Faktycznie w starterach nowej oferty można zobaczyć informację o cenie SMS - 9 groszy (to potwierdzony FAKT). Ile będzie kosztował MMS - troszkę więcej (szczegóły tuż po 10.30), ale nie 15 groszy.

Inne bonusy - przecież to jasne - znacznie tańszy internet mobilny (wreszcie!) oraz ciekawe promocje. Aż chciałoby się na temat już teraz napisać - musimy poczekać na oficjalną prezentację, a nóż-widelec coś w ostatniej chwili zostanie zmienione.

Źródło: PasjaGSM.pl,

reklama

Ostatnie opinie internautów

RastaMan 5.03.2009 @ 01:15
no dajcie te szczegoly.. to nie po bozemu skrywac sekrety ;D
Kamilo 5.03.2009 @ 08:13
Dziś o 10.30 a nie jutro :D
biotyt 5.03.2009 @ 10:04
Cena minuty i SMS-a powalają. MMS pewnie będzie w cenie 12 gr, w końcu muszą przebić wszystkich każdą stawką :P Zastanawia mnie transmisja danych. Jak dotąd Heyah ma bezkonkurencyjną cennikową stawkę 2gr/100kB, Play da 1gr? Nie sądzę, ale z 5 gr za 100kB może będzie o ile nie ekstra pakiet danych np. 10zł/100MB. Zobaczymy, to już nie długo. Oczekiwałbym jakiś pakietów dla SMS-owiczów i wybranych numerów czy wręcz nawet bardzo tanich połączeń w sieci np. za 5gr/min dla amatorów pogaduch.
sade 5.03.2009 @ 10:12
net na poziomie 12 groszy będzie, MMs po 19 groszy, więc się tak biotyt nie ciesz :) czekam na regulaminy, bo po akcji z abonamentem jestem przeczulony
biotyt 5.03.2009 @ 10:35
sade: Ale będą niezłe pakiety! 5gr/min w Play to spokojnie zastępuje te bzdetne numerki za grosze w TT oraz np. usługę Ty i 3 w POP-ie, a pozwala tanio dzwonić do całego Play. Za MMS w Orange w swojej taryfie poza sieć muszę płacić 30gr! Może będzie jakiś pakiet SMS/MMS typu za 5 zł 500 SMS-ów w sieci wymienne na 250 MMS-ów.
RastaMan 5.03.2009 @ 13:20
biotyt ma racje :)
Friendly_X 5.03.2009 @ 16:06
czesgos takiego to sie nie spodziewalem.. :)) Mobilking nie ma szans na przetrwanie..

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 9 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16