PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play nadal będzie promował przenoszenie numerów bonusem

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-nadal-bedzie-promowal-przenoszenie-numerow-bonusem-6153.html
QR Code
Play nadal będzie promował przenoszenie numerów bonusem

Łukasz Roguski, 2 lipca 2009, 20:56
Tagi: brak

Mimo, że koszty przenoszenia numerów między sieciami będzie od poniedziałku nadal bezpłatne - Play zdecydował się na premiowanie bonusem w kwocie 60 zł przez trzy kolejne miesiące po aktywacji numeru w sieci - poinformował Bartek Dobrzyński, członek zarządu ds. marketingu. Play miał w czerwcu ok. 70 procent udziału w liczbie przenoszonych numerów między sieciami.

Sieć podkreśla, że jest gotowa do przenoszenia numerów między sieciami w jeden dzień, co powinno spowodować dalszy wzrost liczby przenoszonych numerów.

Źródło: PasjaGSM.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

wiklef 2.07.2009 @ 22:34
I super, nadal 70% będzie szło do Play, mam nadzieję, że odniosą sukces i zrobia jeszcze taniej :)
Michał 3.07.2009 @ 10:41
Nie wiem czy to taka dobra decyzja. Z jednej strony trzeba klienta zachęcać, ale z drugiej strony spowoduje to kupowanie najtańszych pre paidów konkurencji i przechodzenie do play aby dostać bonus 60zł. Powinien być jakiś zapis, że bonus obowiązuje, jeżeli numer jest aktywny np. dłużej niż pół roku.
OnOn 3.07.2009 @ 22:50
Nadal bezpłatne.
adi 4.07.2009 @ 08:54
Play najwidoczniej jest tak zdesperowany na zdobyciu klientow (czytaj powiekszeniu aktywnych kart) ze widac moze doplacac do interesu. Moze tez dlatego nie ujawnia swoich wynikow...
zubalo 4.07.2009 @ 12:34
Albo chodzi im o zwiększenie swojej puli numeracyjnej. W końcu posiadają tylko 6 mln własnych numerów. Widocznie mają większe ambicje. Dodatkowo klient który przyszedł z własnym numerem może będzie bardziej stały, gdyż zrobił to świadomie niż taki co kupi starter, aktywuje wygada kasę i wyrzuci kartę do kosza.
adi 4.07.2009 @ 13:39
Nie koniecznie jezeli brac pod uwage to co napisal Michal. A to moze byc prawdobopobne. Sam mam nie uzywana karte ktora kupilem za 5zl nic tylko przeniesc do Play zeby miec na wakacje 60zl.
ulla50 4.07.2009 @ 16:03
Jestem od wiekow w Plusie,do tej pory zadna oferta innych operatorow mnie nie pociagala,nie maja tego co daje Plus,morze przejde do Play,kusza i to bardzo,pozdrawiam.
ulla50 4.07.2009 @ 16:03

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 3 i 13 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16