PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play Online w 44 nowych miast - oficjalna lista

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-online-w-44-nowych-miast-oficjalna-lista-6027.html
QR Code
Play Online w 44 nowych miast - oficjalna lista

Play powiększa zasięg bezprzewodowego Internetu. Na mapie Play Online pojawią się 44 nowe miasta.

Są to: Białe Błota, Bolesławiec, Busko Zdrój, Bychawa, Cieszyn, Cyców, Czerwionka-Leszczyny, Dobrcz, Działdowo, Dzierżoniów, Gruta, Jędrzejów, Kalety, Kolbuszowa, Końskie, Kostzyń/N.Odrą, Kruszwica, Kudowa-Zdrój, Leżajsk, Lipowa, Łodygowice, Miasteczko Śląskie, Nowa Sól, Nowogrodziec, Ozorków, Pieszyce, Pionki, Pilchowice, Radymno, Skarszewy, Stoczek Łukowski, Szczawno Zdrój. Klienci będą mogli nabyć usługę w najbliższych w okolicy punktach sprzedaży Play.

A teraz swym zasięgiem obejmuje 364 miejscowości.

Źródło: Play

reklama

Ostatnie opinie internautów

Astro 3.06.2009 @ 15:37
Play podaje ze w 44 miastach a na liscie sa 32.Od kiedy 32 = 44?
Gregorek 3.06.2009 @ 18:04
Miasta moga sobie podawac, liczy sie faktyczny i realny zasieg a ten kuleje nawet w Warszwie wiec o czym tu mowa...
Rambus 4.06.2009 @ 00:58
Dobra dobra nie cieszmy sie tak. Co z tego ze tych miast jest tam kilkaset - dajmy na to 150 czy 200 i ze zasieg jest juz w miastach o kilkunastu tys mieszkancow. Jak po drodze z jednego takiego miasta do drugiego netu nie bylo i nie ma. Liczy sie nie tylko ilosc ludzi, ale takze i powierzchnia zasiegu.... W koncu mobilnosc nie moze byc "punktowa". Budujcie nadajniki, to wszystkim to na dobre wyjdzie.... Ale narazie to nie jest do konca porownywalna oferta.
alfik 5.06.2009 @ 19:34
O tym nawet nie ma co mowic. Zasieg w drodze z wlaczonym internetem. Takie cos to nie w Play. Takze zgadzam sie z Rambusem, nie ma co jej porownywac bo jest jeszcze slaba i duzo jej barkuje.
lesioand 18.06.2009 @ 12:35
wszystko pięknie ale więcej możesz zobaczyć i przeczytać www.tvsat24.pl

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16