PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play porównuje swoją ofertę z Heyah [video]

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-porownuje-swoja-oferte-z-heyah-video-5790.html
QR Code
Play porównuje swoją ofertę z Heyah [video]

Piotr Baranowski, 8 kwietnia 2009, 12:53
Tagi: Heyah, Play, Play Fresh, pre-paid, reklama

Play postanowił zaprezentować swoje dwa nowe spoty reklamowe. Jeden z nich jest reklamą porównawczą oferty Play Fresh oraz Heyah na kartę.


reklama

Ostatnie opinie internautów

ratat 9.04.2009 @ 10:13
Pozostaje kwestia internetu i rozmów międzyanrodowych, może dla większości klientów mają one drugorzędne znaczenie, ale i tak Play mógłby to porównać. i wtedy tak różowo by nie było
Robert 10.04.2009 @ 22:03
To prawda, MIX-a dobrego nie maja, to juz lepiej sie prezentuje oferta Heyah ktora nie dawno dopiero weszla na rynek. Do tego ich tanie gadki miedzynarodowe i internet. Ich oferta (Heyah) jest naprawde dobra.
Robert 11.04.2009 @ 13:20
Play porownuje się tylko w składową oferty w której akurat jest trochę tańszy.jak ktoś by zrobil rztelene poownanie oferty oraz jakości obsługi w salonach i na infolni,nitk by tego nie kupił
ciacho 14.04.2009 @ 12:14
pomijam fakt, że reklamy porównawcze nie mają w sobie za grosz etyki, ale to porównywanie playa robi się już śmieszne, bo porównują wybiórczo. Logiczne, że każda sieć ma jakąś mocną stronę, ale w innych leży i kwiczy...
Yeti 15.04.2009 @ 18:30
To fakt tutaj wychodzi ze porownali tylko jedna strone ofert. Tylko zapomnieli porownac internetu i rozmow miedzynarodowych.
Tuska 17.04.2009 @ 14:56
Mnie osobiscie zatkalo, gdy zobaczylam ta reklame. Wg mnie jest wogole smieszne, ze powstaly takie porownania ze strony Play, bo sa one smieszne. Heyah zawsze miala najlepsze promocje i oferty, a play z pewnoscia szybko jej nie dorówna.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 11 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16