PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play: Promujemy przejście na abonament

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-promujemy-przejscie-na-abonament-5426.html
QR Code
Play: Promujemy przejście na abonament

Piotr Baranowski, 23 stycznia 2009, 13:35
Tagi: Play, Play Karta, Project4 (P4), promocja

W najbliższy poniedziałek, 26 stycznia 2009 wchodzi do sprzedaży nowa promocja Akcja migracja na Abonament, dla klientów zainteresowanych przeniesieniem swojego numeru z oferty ma kartę na abonament w PLAY.

Do skorzystania z promocji są upoważnieni Klienci, którzy posiadają prepaida w sieci Play przez co najmniej 3 miesiące oraz w dniu podpisania umowy numer pozostaje w okresie ważności połączeń wychodzących.

W ramach promocji Klient otrzyma:

  • Pakiet 50 minut do wszystkich przyznawany przez 2 pełne Okresy Rozliczeniowe,
  • Pakiet 500 SMS do wszystkich przyznawany przez 2 pełne Okresy Rozliczeniowe.

Promocja "Akcja migracja na Abonament" łączy się z promocją "Taryfa miesiąca" (nazwa łączonej promocji w NASA to "PRE-POST Taryfa miesiąca"). Łączą się więc bonusy:

  • przy wyborze One Play 45 Klient otrzyma również Rabat w wysokości 50 % na Abonament na 3 pełne Okresy Rozliczeniowe,
  • przy wyborze One Play 65 Klient otrzyma również Rabat na Abonament w wysokości 15 PLN (23,08 %) co miesiąc przez cały okres trwania Umowy.
reklama

Ostatnie opinie internautów

poetyckamuza 23.01.2009 @ 14:24
Play staje się LIDREM na polskim rynku :-))
BRAWO!!!
Moim zdaniem najgorsza jest teraz Orange!
przemek89k 23.01.2009 @ 14:45
Wydaje mi się że tego typu akcja nie będzie miała zbyt wielu zwolenników - chodzi tutaj o osoby mające karty pre-paid. Osoba która z założenia kupuje pre-paid chce mieć wydatki pod kontrolą, nie chce płacić miesięcznego abonamentu z którego pewnie i tak nie skorzysta ponieważ mało telefonuje. Myślę więc że jest to rozwiązanie dla osób mających abonament w innych sieciach komórkowych, zwłaszcza że promocja jest kusząca np. zmniejszemniem wysokości abonamentu o 50 %
bolo 23.01.2009 @ 20:36
ehhh no tak to bylo do przewidzenia, skoro juz nie mozna nazwac uzytkownikow pre abonentami to juz nie wykarza ze maja ich tak duzo, wiec ratuja sie tym, ale tak czy siak wydaje mi sie ze nie uda im sie nadrobic
Gacek 23.01.2009 @ 23:52
Może i zwolenników zbyt dużo nie będzie ale na pewno ktoś z tej promocji skorzysta, przełamie się co do abonamentu i play zyska na tym. Ja osobiście jestem zwolennikiem pre-paid'ów ;]
gosc 25.01.2009 @ 15:00
Ja osobiście wolę mieć telefon na kartę ze względu na to że więcej jest promocji w karcie niż w abo dla obecnych klientów.
Anka 25.01.2009 @ 16:20
A moim zdaniem najlepsza jest teraz orange.
Korzystne oferty, możliwość sms-owania bez ograniczeń, podwajanie konta itp. Wiele operatorów bierze przykład z orange i sami proponują nawet ciekawe oferty. Jednak operatorzy, którzy byliby oryginalni zyskaliby z pewnością więcej.
kejsi 26.01.2009 @ 22:48
tak 3mać:)ciekawe jakie będą dalsze oferty..
Szakalabombas 29.01.2009 @ 01:30
Ciekawe jak będzie z kwestią nabycia nowych aparatów. Czy po przejściu z pre paid na post paid będziemy mieli możliwość zakupu telefonu? Jak nie to oferta jest pozbawiona sensu.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 1 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16