PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play przedłuża umowy tylko na indywidualnych warunkach

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-przedluza-umowy-tylko-na-indywidualnych-warunkach-5289.html
QR Code
Play przedłuża umowy tylko na indywidualnych warunkach

Łukasz Roguski, 5 stycznia 2009, 09:23 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 5 stycznia 2009 o 09:30)
Tagi: Play, Play Karta, Play Mix

Konsultanci sieci Play zaczęli akcję sprzedażową przeznaczoną dla osób, którym kończy się umowa. W marcu pierwszym osobom kończą się dwuletnie kontrakty z operatorem. Według zapewnień rzecznika prasowego sieci oferta ma być nie gorsza od aktualnej oferty dla klientów.

Warunki sprzedaży aktywacji nowych telefonów w ramach oferty dla obecnych klientów, którym kończy się umowa ma być nie gorsza od obecnych promocji. - To sprawa bardzo indywidualna. Nie ma oferty uniwersalnej. Uniwersalne jest tylko to, że umowa nigdy nie będzie gorsza od ofert dla nowych klientów. Koniec z mitem, że oferta utrzymaniowa jest gorsza od oferty pozyskaniowej - usłyszeliśmy od Marcina Gruszki, rzecznika prasowej Play. W praktyce każdy klient otrzymuje różne propozycje. Być może również w ramach oferty urodzinowej (w marcu) szykowane są nowe promocje, więc warto poczekać na przedłużenie umów.

Źródło: PasjaGSM.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

derdak 5.01.2009 @ 10:23
N o z tym mitem to specyficzna sprawa. Zwykle utrzymaniowe są lepsze, czasami tylko trzeba troche pogadać. trudno , żeby dawali gorsze warunki niż nowym, zatem trudno mi zrozumieć entuzjazm Gruszki przy zachwalaniu swych pomysłów
poetyckamuza 6.01.2009 @ 01:40
Mnie Play zawiódł na całego! Przy podpisaniu umowy abonamentowej przeszło rok temu, obiecywali mi wymianę telefonu na nowy po pierwszym roku użytkowania i niestety wycofali się z tego punktu umowy :(
kaczmaj 6.01.2009 @ 07:58
poetyckamuza - jak podpisalas stosowna umowe, to nie ma takiej opcji. znajac zycie, masz zwykla umowe, a nie te, w ktorej byl telefon co rok. poza tym pierwszy telefon bralas na raty i jak go splacilas, kupowalas ten drugi za zlotowke. umowa na trzy lata.
minio 10.01.2009 @ 15:38
Dziwne, bo artukuł jest z 5 stycznia. Na samym początku wyraźnie jest napisane, ze: "Konsultanci sieci Play zaczęli akcję sprzedażową przeznaczoną dla osób, którym kończy się umowa." Więc gdzie tu jest kłamstwo, skoro dzwoniłem dwa dni temu do PLAY i powiedzieli mi, że jeszcze nic nie wiedzą? Moja umowa kończy się 23 marca...
kaczorekp 15.01.2009 @ 16:22
Moja umowa kończy sie w kwietniu, konsultantka powiedziała że w lutym może być już nowa oferta dla mnie! Mam więc chwile na pożegnanie się z v3xx i wybranie nowego telefona a oferta jest bardzo bardzo bogata!
Warunki w play mam cały czas jakby promocyjne (minuty,smsy,internet + cena nowego telefonu) , lepsze niż np. w orang-eee(przy prestiż 110pln) -NIE MUSZE-NIE CHCE CZEKAĆ DO MARCA!!!!:(
marcinl111 31.01.2009 @ 23:14
a co z tymi co podpisali umowy z play w styczniu na jakich oni warunkach beda przedluzani? pozdrawiam
tilla 2.02.2009 @ 20:12
ja mam tylko nadzieję,że "nie gorsza oferta" oznacza m.in. to, że internet dalej będę miała wliczany w abonament i usługa zbieranie minut pozostaje za darmo ;)
umowa mi się kończy w maju (bodajże 14?)... więc mam nadzieję, że już niedługo będę miała możliwość przedlużenia umowy...
@marcinl111 - ale jak to w styczniu? w styczniu Play chyba jeszcze nie działał...
Najek 7.01.2010 @ 13:22
powiem tak lubie play ale widze ze pan Gruszka kłamie i nie chodzi tu o zadne pomowienia bo ja mam umowe 2 letnia ktora konczy sie 14 lutego mam 3 abonamenty na sobie (3 urzadzenia) i widze ze zwyczajnie zostane ...... bardzo mnie to boli podobnie jak to ze traktowany jestem przez pryzmat szablonu masz to to i to albo spadaj zero negocjacji

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 9 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16