PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play: przepraszamy za awarię Play Online

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-przepraszamy-za-awarie-play-online-6749.html
QR Code
Play: przepraszamy za awarię Play Online

Mariusz Burski, 1 grudnia 2009, 20:22
Tagi: awaria, Play, Play Online, Project4 (P4)

Dnia 30 listopada 2009 roku, miała miejsce kilkugodzinna awaria usługi Play Online. Marcin Gruszka - rzecznik Play - przeprasza klientów za awarię.

"Chciałem przeprosić wszystkich Klientów, którzy odczuli skutki wczorajszej awarii. Awaria trwała ok. godziny, dotyczyła przede wszystkim zasięgu 2G i transmisji pakietowej (Play Online). Wczoraj wieczorem rozwiązaliśmy problem i obecnie analizujemy przyczyny i zasięg awarii.
Przy okazji chciałem podkreślić, że awaria nie dotyczyła całej Polski jak twierdzą niektóre serwisy internetowe. Zawsze zastanawiam się skąd Wy chłopaki macie lepsze wiadomości od naszego nadzoru sieci."
- napisał na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik P4.

Źródło: Play

reklama

Ostatnie opinie internautów

pracownik 2.12.2009 @ 09:11
Chlopaku, przez ta awarie przeintalowalem system, a Play nadal chodzi jak krew z nosa
hpiotrek18 2.12.2009 @ 18:15
net w play chodzi chodzil i chodzic bedzie jak krew z nosa
marek 14.12.2009 @ 13:00
i nie działa nasza klasa nadal!!!!!!!!!! a mamy 14grudnia?!??!
dj activ 30.12.2009 @ 11:45
u mnie nadal nie działa nasza klasa a jest 30.12.2009 porażka z tym dziadostwem
xbox 2.01.2010 @ 20:44
Poza tym ze nie dziala NK to poblokowane jest sciaganie plikow...Lipa po prostu!!!!!!!!!!!!!!
madzia 5.01.2010 @ 16:59
mnie tez nie działa w playu nasza klasa juz od jakiegos 1,5 miesiąca ciekawa jestem kiedy łaskawie rozwiążą ten problem
ponton 12.01.2010 @ 22:34
WIELKA KPINA I ZŁODZIEJSTWO!!!
Dziś jest 12.styczeń201
Zdążyłem przeinstalować MaMiE całego kompa , kolejne miesiące mijają ,a nasza klasa jak nie wchodziła- tak nie wchodzi!!!
Dodam ,że kobiecina potrzebuje internet tylko do :gg,skype, n-k,i gra w mahjonga. Miesięcznie wywala kupe kasy na abonament ze swojej skromnej emerytury, a całość nie nadaje się nawet na podtarcie D..y.. j
Ja osobiście wżiąłem sobie nowy nr. telefoniczny w play na próbę i też nie jestem zadowolony-bez przerwy gubi sieć!!!BOŻE DZIĘKI ŻE NIE PPODPISAŁEM ABONAMENTU

UNIKAJCIE PLAY UNIKAJCIE PLAY UNIKAJCIE PLAY
UNIKAJCIE PLAY UNIKAJCIE PLAY UNIKAJCIE PLAY UNIKAJCIE PLAY UNIKAJCIE PLAY UNIKAJCIE PLAY UNIKAJCIE PLAY UNIKAJCIE PLAY UNIKAJCIE PLAY UNIKAJCIE PLAY UNIKAJCIE PLAY UNIKAJCIE PLAY
ps. miieszkam w b. dużym mieście
basia 13.02.2010 @ 22:45
Nie wiem co dalej u Was, u mnie nadal nie ma połączenia z Nasza-klasa (internet PLAY ONLINE) już nie pamiętam od kiedy ten błąd. Dziś formatowałam 2 kompy i nadal nie potrafię się zalogować.
Heretyk_Sic 18.02.2010 @ 15:13
Z ta NK to przegiecie ... ale pozatym wszystkie strony mi smigaja. Nie ma problemow z You Tube itp., ze sciaganiem danych tez spoko. 800 mb sciaga w 4 godz :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 0 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16