PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play też wchodzi do Schengen - super ceny w roamingu

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-tez-wchodzi-do-schengen-super-ceny-w-roamingu-2894.html
QR Code
Play też wchodzi do Schengen - super ceny w roamingu

Michał Gruszka, 20 grudnia 2007, 15:46 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 20 grudnia 2007 o 15:47)
Tagi: Play, roaming

Klienci PLAY są prawdziwymi Europejczykami, nie interesują ich granice, nie interesują ich ceny roamingu – w krajach strefy Schengen klienci PLAY płacą tak tanio, jak za połączenia w kraju.

Chris Bannister CEO PLAY. powiedział:

PLAY wciąż pozostaje liderem rynku w jeśli chodzi o obniżanie kosztów w komunikacji komórkowej. Wejście Polski do Strefy Schengen przyczyni się do wzmożenia ruchu między krajami i inicjatywa PLAY ma na celu ułatwienie naszym klientom utrzymywanie kontaktów z rodzinami i przyjaciółmi w całej Europie w tym szczególnym okresie świątecznym i noworocznym. Jesteśmy przekonani, iż połączenie telefoniczne wykonane w Sztokholmie, Frankfurcie, Amsterdamie lub gdziekolwiek indziej w strefie Schengen nie powinno już być droższe od rozmowy przeprowadzonej w Warszawie - PLAY nieustannie pracuje i będzie pracował nad redukcją tych kosztów. Dodatkowo PLAY będzie intensywnie współdziałał z operatorami komórkowymi w całej Europie, szczególnie w ramach grupy Mobile Challengers Group, aby roaming międzynarodowy był jeszcze tańszy w roku 2008. PLAY należy do organizacji Mobile Challangers Group zrzeszającej operatorów komórkowych, której inicjatywą jest oferowanie swoim klientom niższych stawek i wyższej jakości usług w całej Europie.

Oferta PLAY obowiązuje od 21 grudnia 2007 r. do 31 stycznia 2008 r. W tym okresie wszystkie połączenia głosowe (wychodzące) w roamingu międzynarodowym, do innych użytkowników sieci PLAY są w cenie 0,49zł brutto za minutę połączenia (taryfikacja co 30 sekund). Oferta jest dostępna dla wszystkich nowych i obecnych klientów korzystających z ofert PLAY Abonament, PLAY MIX i PLAY dla Firm.

Korzystanie z Oferty Promocyjnej „Schengen” nie wymaga uiszczenia żadnej dodatkowej opłaty – cena usługi jest zawarta w kwocie abonamentu (w przypadku Play Abonament i Play dla Firm) lub w kwocie doładowań (w przypadku Play Mix).
Aktualna lista sieci i krajów, w których można korzystać z usługi roamingu dostępne są na stronie internetowej www.playmobile.pl

Mobile Challengers Operators to grupa nowych operatorów komórkowych wchodzących na rynek (jako trzeci, czwarty i piąty operator), którzy konkurują z operatorami komórkowymi obecnymi dotychczas na rynkach w swoich krajach. Połączyli oni swoje siły, aby zwrócić uwagę na konieczne zmiany regulacyjne i umożliwić operatorom później wchodzącym na rynek konkurowanie na równych zasadach z obecnie działającymi operatorami komórkowymi. Jedną z najważniejszych inicjatyw podejmowanych przez członków Mobile Challengers Operators jest propagowanie zdecydowanego obniżenia stawek połączeń roamingowych zarówno, głosowych jak i data. Mobile Challengers zrzesza następujących operatorów - BASE (Belgia), E-Plus (Niemcy), Bouygues Telecom (Francja), Wind (Włochy), Three (UK, Włochy, Irlandia, Austria, Szwecja, Dania), Avea (Turcja), Meteor (Irlandia), Play (Polska)

reklama

Ostatnie opinie internautów

Quest 20.12.2007 @ 23:11
Ale Bannister pojechał...
...PLAY nieustannie pracuje i będzie pracował nad redukcją tych kosztów...
To dlaczego Play nie ma czegoś takiego, jak choćby Simplus, który wchodzi w gorący okres świątecznych zakupów z Gwiazdkowym Hitem?

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości