PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play wkrótce z nową ofertą z tanim internetem, SMS oraz rozmowami

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-wkrotce-z-nowa-oferta-z-tanim-internetem-sms-oraz-rozmowami-5560.html
QR Code
Play wkrótce z nową ofertą z tanim internetem, SMS oraz rozmowami

Łukasz Roguski, 24 lutego 2009, 08:03
Tagi: Play, Play Karta, Play Mix, Play Online, Project4 (P4)

Sieć Play szykuje się do kontrataku na początku marca. Według informacji zamieszczonych na łamach bloga rzecznika prasowego sieci sieć na początku marca zaprezentuje zupełnie nową ofertę z tanimi połączeniami telefonicznymi oraz pakietami internetowymi.

- początek marca to bardzo mocne uderzenie zgodne z koncepcją PLAY na ten rok, którą zaprezentował Chris na 2milionowej konferencji prasowej - CHEAP VOICE, CHEAP TEXT, CHEAP DATA - napisał na swoim blogu Marcin Gruszka.

Należy spodziewać raczej oferty w segmencie pre-paid, bo tutaj najszybciej operator będzie w stanie pozyskać nowych klientów. Trudno przewidywać ceny oraz konstrukcje konkretnych usług. Barierą jest zejście przez operatora z kosztami połączeń w pre-paid poniżej 30 groszy bez pakietów obniżających koszty połączeń.

Źródło: Blog Marcina Gruszki

reklama

Ostatnie opinie internautów

electro_spiro 24.02.2009 @ 11:25
obniżanie mtrów chyba zaczyna przynosić wymierne skutki dla klientów. jeśli wyjściowa cena za minute bedzie niższa niz 39gr (czyli jak w MK) to będzie bardzo dobrze bo inni opowie też coś będą musieli zrobić i wszyscy klienci na tym skorzystają. oczywiście naliczanie ma pozostać sekundowe - pozdrawiam użytkowników biedronki :)
krzychu.pl 24.02.2009 @ 14:09
Ciężko będzie zejść poniżej 30 gr/min ale jak się chce to się potafi. W połowie roku będą kolejne obniżki MTR więc coraz niższe stawki mogą być bardziej opłacalne i skłaniać klientów ku czwartemu operatorowi.
eldorado 24.02.2009 @ 14:33
PLAY GÓRĄ ! jak zejdzie poniżej 30gr
sam 24.02.2009 @ 14:56
na telix ktoś napisał tak: "Jestem pracownikiem Play i taryfy juz sa. Na karte Play minuta bedzie 0,37 abonament od 0,29 za minute pakiet darmowe wieczory i weekndy w Play za 10zł. Pakiet do wszystkich 40 minut za 10zł. Paliet play plus stacjonarne 100minut za 5 zł"
pytanie - ściemniał czy pisał prawdę - bo jeśli prawdę - to gdzie tu tani internet???
zbynek 24.02.2009 @ 16:00
Czekam na te taryfy i mimo że jestem w plusie na abonamencie przy tych stawkach przeniosę się do PLAY a już jestem 6 lat lecz nie ma sentymentów wygrywa lepszy Zbynek
lee99 24.02.2009 @ 20:57
czyżby miałby być 3 różne taryfy? Dla każdego coś miłego? :P
bati 24.02.2009 @ 21:22
Cos mi sie wydaje ze dalej net bedzie taki jaki jest czyli drogi. Ja tam nie zamierzam przechodzic do Play z abonamentem ani nawet na karte. Dlaczego bo w abo kasa nie przechodzi z miesiaca na miesiac wiec po co mi to. Internet ma maly zasieg i ogolem zobaczymy co bedzie pod koniec roku jak stawki MTR zostana wyrownane.
UŻytkownik PlaY 26.02.2009 @ 11:47
Jak Play zejdzie na 30gr za minutę do wszystkich to już widzę tłumy ludzi po startery :)) PlAY będzie wtedy THE BEST PO PROSTU.

Mam wielką nadzieję że tak się stanie :)
killer 27.02.2009 @ 15:43
Zejście przez Play poniżej 30 groszy jest dobrą koncepcją na przyszłość w dzisiejszych czasach kryzysu. Niższe Ceny więcej klientów większy popyt dobry zarobek :). TO nie jest zły pomysł o prawda operator nie będzie więcej zarabiał ale kto wie no ale też zrówna się z zarobkami z roku 2008 i wyjdzie na tym lepiej niż inni operatorzy którzy mają wyższą cenę.
Dobry sposób na przejście przez kryzys :) moim zdaniem :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 7 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03