PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play włączył użytkownikom Fresh promocyjne pakiety

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-wlaczyl-uzytkownikom-fresh-promocyjne-pakiety-5633.html
QR Code
Play włączył użytkownikom Fresh promocyjne pakiety

Łukasz Roguski, 6 marca 2009, 22:59
Tagi: Play Fresh, Play Karta, Play na kartę Fresh, Play Online

Wszyscy, którzy kupili Play Fresh mogą skorzystać z pakietu 100 minut do Play i na stacjonarne za 5 zł. Pakiet ma ważność 30 dni. Użytkownik może włączyć jednocześnie maksymalnie trzy pakiety.

Dodatkowo Play Fresh udostępnia pakiet Tani Internet – 5 MB za 5 zł. Pakiet pozwala na surfowanie po Internecie i WAP przez komórkę za 10 gr/100kB. Pakiet ma ważność 30 dni. Użytkownik może włączyć jednocześnie maksymalnie trzy pakiety.

Oferta Play Fresh jest dostępna w niektórych punktach sprzedaży operatora, natomiast oficjalny start będzie miał miejsce dopiero 16 marca. Wtedy również dotychczasowi użytkownicy będą mogli migrować z obecnych taryf na nową.

reklama

Ostatnie opinie internautów

papszmir 7.03.2009 @ 08:20
"Tani Internet &#8211; 5 MB za 5 z" no bardzo tani... nawet taniej niż w Sim+ 20 MB/5 zł, 50 MB/10 zł <LOL>
mirek 8.03.2009 @ 20:09
no faktycznie super tanio...he,he

w Erze w standardzie (bez promocji) jest 50MB za 15 zł i 500MB za 50, to chyba 10 razy taniej, co?
sdaw 9.03.2009 @ 12:55
Dokładnie - trochę przesadzili z tą ceną... Operator który od początku się szczycił tym że jest multimedialny... Ja wolę mieć telefon i jakiś mobilny net - jest to bardziej opłacalne, mam orange free i nie narzekam.
kokosz 11.03.2009 @ 13:24
A już miałem przejść na fresh ze względu na tani internet ale jak widze to on nie taki tani :D chyba zostanę przy zmienianiu karty i korzystaniu z innej sieci :D
karol 4.06.2009 @ 14:57
badziewie!!!! tani internet 5mb za 5zl ciekaw jestem co za pajac to wymyslil???? ja mam w plusie 20mb za 5zl, chyba jest roznica nie????/

LUDZIE NIE WARTO PRZECHODZIC DO PLAY UWIERZCIE MI, BADZIWIE BADZIEWIE BADZIEWIE
michal 18.06.2009 @ 15:40
Play rządzi. Wymyślili sobie jak zarobić na innych operatorach i dzięki temu zaoferowali tak niskie stawki dla użytkowników. Jestem w play i coraz więcej znajomych tam przechodzi, oby tak dalej :)
wiktor 27.11.2009 @ 18:53
Ej jaki kod jest na aktywacje za 5zł??

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16