PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play wprowadza HTC Hero z Androidem do oferty

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-wprowadza-htc-hero-z-androidem-do-oferty-6285.html
QR Code
Play wprowadza HTC Hero z Androidem do oferty

Łukasz Roguski, 6 sierpnia 2009, 08:52
Tagi: Android, Apple, HTC, HTC Hero, nowy telefon, Play

Od 7 sierpnia w Play HTC Hero, najbardziej zaawansowany technologicznie na rynku aparat z platformą Android, już od 1 zł.

Smartfon HTC jest dostępny w Play w indywidualnej ofercie abonamentowej i mix oraz w ofercie dla firm. W abonamencie HTC Hero jest dostępny już od złotówki w One Play 125, w ofercie biznesowej HTC od 199 zł w taryfie Firmowa 250, a w PLAY MIXtura od 1099 zł.

Wybierając smartfon HTC Hero w ramach oferty Play można skorzystać z dedykowanej promocji Swobodny Internet w ramach oferty One Play lub Swobodny Internet dla Firm w ramach oferty Nowy Play dla Firm. Każdy, kto zdecyduje się na zakup telefonu HTC Hero, otrzyma rabat na abonament. Przez trzy pierwsze miesiące opłata za abonament wyniesie 0 zł. Dodatkowo każdy otrzyma w pierwszym miesiącu bezpłatny pakiet 500 MB z którego będzie mógł skorzystać w strefie taniego Internetu w Play /strefa, w której PLAY świadczy usługi telekomunikacyjne w oparciu o własną infrastrukturę/.

Wielkość pakietu - opłata miesięczna

500 MB - 15 zł
1 GB - 25 zł
2 GB - 40 zł

Źródło: Play, HTC

reklama

Ostatnie opinie internautów

Astro 6.08.2009 @ 10:00
Play miazdzy ta oferta orange i ere z iphonem.Oferta cenowo dostepna dla normalnych ludzi czego o ip nie mozna powiedziec.I jeszcze 3 miechy abo za 0pln.Rewelka
Astro 6.08.2009 @ 10:20
Tylko ze ludzie zaraz wykupia fony i nigdzie nie bedzie mozna ich dostac a play widzac popyt podniesie ceny.Taka oferta na taki fon dluuugo sie nie powtorzy i kto skorzysta bedzie szczesciarzem
Snipper 6.08.2009 @ 10:57
A mnie taki HTC Hero z Androidem nie imponuje. I wątpie żeby dużo klientów go miało.
za drogo 6.08.2009 @ 11:22
z d**y ta oferta
nick 6.08.2009 @ 16:45
Wg mnie żadna oferta, ceny bardzo wysokie, warunki nie najlepsze, pakiet danych trzeba osobno nabyć. A powinno być to cały czas w abonamencie przez cały okres umowy. Są lepsze oferty np w Erze.
Pallatti 8.08.2009 @ 16:55
o widze ze nawet Play rzuca sie na Android po tym jak Era i Orange go wprowadzily.
ha-ha 8.08.2009 @ 23:23
śmiech na sali to tylko w polsce.... HA-HA
Jedni chwalą inni żalą... co wy ludzie chcecie... do TP sie przenieście jak wam źle. A ERE, PLUSKA i POMARAŃCZE powinni skasować.
jan 9.08.2009 @ 13:59
Tylko że np. w Erze takie telefony są sprzedawane po sensownych cenach (1zl/49zl) z pakietem danych gdzie masz zasieg w calej Polsce, a w Play trza wykupic pakiet i dziala on tylko na ich nadajnikach ktorych jest bardzo malo!
Snipper 13.08.2009 @ 16:33
W Simplusie pakiety internetowe są tańsze niż pakiety w Play.
elbryk 24.08.2009 @ 21:13
Do: nick i jan
Jako pracownicy Ery jaki telefon i abonament polecacie porównując go do HTC Hero z abonamentem Play 65 ??

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16