PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > PLAY wybiera technologię SAS

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-wybiera-technologie-sas-2472.html
QR Code
PLAY wybiera technologię SAS

Michał Gruszka, 6 listopada 2007, 12:01
Tagi: Play

Multimedialny operator PLAY wybrał SAS Institute jako strategicznego partnera i dostawcę rozwiązań i usług w obszarze Business Intelligence. Współpraca zaowocuje wdrożeniem przez SAS Institute hurtowni danych oraz szeregu rozwiązań biznesowych na bazie własnej, unikalnej na rynku platformy Business Intelligence (SAS(r)Enterprise Intelligence Platform).

W ramach strategicznej umowy PLAY otrzyma kompleksowe środowisko analityczne i raportowe, wspierające kluczowe procesy podejmowania decyzji w organizacji, w tym pełną paletę rozwiązań SAS w obszarze Customer Intelligence obejmującą m.in. Segmentację, Cross-Sell, Retention oraz zarządzanie bezpośrednią komunikacją marketingową z zastosowaniem SAS(r)Campaign Management. Doświadczenie SAS Institute w zakresie zaawansowanej analityki oraz wykorzystania wiedzy o kliencie przyczyni się do wzrostu efektywności procesów sprzedaży usług sieci PLAY, optymalnego
dopasowania oferty produktowej oraz efektywnego zarządzania interakcjami z klientem. Rozwiązanie SAS umożliwi również efektywne zarządzanie dystrybucją najnowocześniejszej na rynku oferty usług dodanych, co w istotnym stopniu przyczyni się do wzrostu przychodów z klienta (ARPU) przy zachowaniu wysokiego poziomu satysfakcji klienta.

Dzięki zastosowaniu Platformy BI firmy SAS operator PLAY zoptymalizuje koszty środowiska Business Intelligence oraz zminimalizuje ryzyko związane z integracją rozwiązań od wielu dostawców. W warstwie technologicznej, zintegrowana platforma zapewni jednorodne środowisko do zarządzania i integracji danych. Ze względu na pełną komplementarność i integralność wszystkich elementów Platformy SAS, zadeklarowany przez dostawcę czas realizacji projektu nie ma precedensu pośród wdrożeń złożonych rozwiązań klasy BI na taką skalę.

Do realizacji hurtowni danych i całościowego środowiska raportowo-analitycznego firmy raportowo-analitycznego firmy wybraliśmy Platformę SAS głównie ze względu na integrację oraz pełną skalowalność oferowanego rozwiązania- komentuje Jacek Czernuszenko IT and Billing Operations Director w PLAY- Wdrożenie, które realizujemy na starcie naszej działalności, będzie w pełni obsługiwało rosnącą liczbą klientów i wolumen danych oraz będzie podążać za zmianami naszej organizacji w przyszłości, kiedy osiągniemy zakładany udział w rynku.

Alicja Wiecka, Dyrektor Zarządzający SAS Institute powiedziała:

Kompleksowa wiedza o kliencie, dopasowanie oferty do jego konkretnych potrzeb i odpowiedni moment wprowadzania na rynek nowych produktów, to podstawowe czynniki sukcesu rynkowego. Jesteśmy dumni, że firma P4, która w oparciu o najnowocześniejsze technologie tworzy standardy w dziedzinie komunikacji, wybrała rozwiązanie SAS do realizacji zadań o tak krytycznym znaczeniu. Wierzę, że niezawodna technologia SAS oraz nasze globalne doświadczenie w realizacji zaawansowanych projektów informatycznych przyczyni się do dalszych sukcesów rynkowych sieci PLAY.
reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości