PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play zmienia numery kont

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-zmienia-numery-kont-5891.html
QR Code
Play zmienia numery kont

Łukasz Roguski, 30 kwietnia 2009, 15:13 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 30 kwietnia 2009 o 15:14)
Tagi: PEKAO, Pekao S.A., Play, telefonia komórkowa

Klienci sieci Play muszą uważać na wysyłane do operatora faktury, ponieważ operator został zmuszony do zmiany numerów kont bankowych. Każdy klient, podobnie tak jak do tej pory, ma indywidualne konto w Banku Pekao S.A. - poprzednie numery kont obsługiwane były przez BPH.

Aby uniknąć problemów z rozliczeniami warto skopiować numery kont z aktualnych faktur. Nowe numery kont dostępne są także w Self Care (Play 24)

Źródło: PasjaGSM.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

zax 30.04.2009 @ 15:37
Ciekawe, czemu musieli to zmieniać. powinni poinformować o tym klientów, bo może się zrobić nieciekawie
lyczko 30.04.2009 @ 18:48
INFO OFICJALNE, także nie srajcie w gacie ludzie
Czy nadal mogę wpłacać na stare konto i jak długo/ kiedy muszę to zmienić ?
􀀹 Tak, do końca września 2009 można wpłacać na stary numer rachunku. Należy to zmienić jak najszybciej, po 1 października wpłaty
dokonywane na stary rachunek nie będą możliwe do realizacji.
Każdy konsultant musi wiedzieć, iż stare numery rachunków będą opcjonalnie funkcjonowały do końca września 2009, natomiast w najlepszym
interesie klienta jest dokonać zmiany od razu.
lyczko 30.04.2009 @ 18:49
⇒ Jaki jest mój nowy numer rachunku ?
􀀹 Proszę sprawdzić i potwierdzić z klientem wg wskazań powyższych. Klient może to również samodzielnie sprawdzić swój nowy numer konta
bankowego do wpłat na Play 24 {usługa płatna w telefonie} oraz poprzez kod *111#, zgodnie z zapisami na piśmie informacyjnym.
lyczko 30.04.2009 @ 18:50
Co mam zrobić jak mam Przelew zdefiniowany w bankowości internetowej ?
>>>Należy zmienić numer konta na nowy po zalogowaniu na konto internetowe banku, w którym posiadamy rachunek.
lyczko 30.04.2009 @ 18:50
Od kiedy na fakturze dostanę nowy numer rachunku do wpłat ?
>>>Wszystkie faktury wystawione i wysłane do klientów począwszy od maja zawierają już nowy numer konta bankowego do wpłaty za fakturę

Co mam zrobić jeśli mam uruchomione w Play Polecenie Zapłaty ?
>>>Nic. Klienci, którzy mają aktywne Polecenie Zapłaty nie muszą dokonywać zmian. Rozliczenia będzie kontynuowane na dotychczasowych
zasadach.

Co mam zrobić jeśli mam Zlecenie Stałe i moje faktury Play wysyła do banku do zapłaty?
>>>Klienci korzystający z usługi Zlecenia Stałego powinni podać w swoim banku nowy numeru rachunku, na który bank będzie przelewał wpłaty za
faktury telekomunikacyjne klientów.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 10 i 15 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16