PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play został nowym klientem centrum danych Telehouse.Poland

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/play-zostal-nowym-klientem-centrum-danych-telehouse-poland-8208.html
QR Code
Play został nowym klientem centrum danych Telehouse.Poland

Maciej Celmer, 15 grudnia 2010, 11:30
Tagi: ATM, ATMAN, Play, Telehouse.Poland

ATM S.A., świadcząca pod marką ATMAN i Telehouse.Poland usługi telekomunikacyjne dla biznesu, zawarła z operatorem sieci Play umowę na wynajem powierzchni kolokacyjnej w jednym ze swoich centrów danych w Warszawie. Umowa o wartości ponad 3,5 miliona złotych została zawarta na okres kilku najbliższych lat.

Play od kilku lat współpracuje z ATM S.A., korzystając m.in. z usług transmisji danych, dzierżawy łączy i dostępu do Internetu świadczonych przez operatora ATMAN. Przedmiotem nowej umowy jest dzierżawa w jednym z trzech centrów danych ATM S.A. dedykowanej sali serwerowej z pełną infrastrukturą techniczną i telekomunikacyjną.

Maciej Krzyżanowski, wiceprezes ATM S.A. ds. operacyjnych powiedział:

Bardzo nas cieszy, że udało się pozyskać do naszego nowo oddanego obiektu Telehouse.Poland kolejnego dużego operatora telekomunikacyjnego jakim jest Play. Specjalnie dla tego klienta przygotowaliśmy dedykowane pomieszczenia w naszym centrum danych tak, aby mógł się w nich zainstalować jeszcze w tym roku

Telehouse.Poland jest jednym z najbardziej nowoczesnych centrów danych w Polsce, które zostało zaprojektowane na potrzeby kolokacji serwerów i usług telekomunikacyjnych w sposób zapewniający możliwość rozwoju w nadchodzących latach. Obiekt klasy Tier-3 (wg klasyfikacji TIA) o powierzchni ponad 3700 m kw. jest wyposażony w gwarantowane zasilanie 9 MW, system bezprzerwowego zasilania obiektu z sieci energetycznej z dwóch niezależnych źródeł oraz przeciwpożarowy system gaszenia gazowego.

Źródło: ATM S.A.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 11 i 13 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości