PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Plus: nadal darmowy YouTube w komórce

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/plus-nadal-darmowy-youtube-w-komorce-6620.html
QR Code
Plus: nadal darmowy YouTube w komórce

Mariusz Burski, 2 listopada 2009, 17:57
Tagi: Plus, Polkomtel, WAP, YouTube

Sieć komórkowa Plus, po raz kolejny przedłuża promocję darmowego oglądania serwisu YouTube w telefonach komórkowych swoich klientów. Promocja została przedłużona do dnia 30 listopada 2009 roku.

Promocja widnieje pod nazwą "Youtube w komórce 2". Dzięki niej, użytkownicy zwolnieni są z opłat za transfer przy połączeniach ze stroną m.youtube.com.

Przypominamy, że logowanie do konta w serwisie YouTube oraz dodawanie nowych filmów do serwisu nie jest uwzględnione w promocji. Aby zagwarantować promocyjne, darmowe przeglądanie serwisu YouTube w telefonie, klient musi posiadać telefon z możliwością videostreaming z prawidłowymi ustawieniami WAP i video (promocja nie obejmuje połączeń szyfrowanych protokołem WTLS i SSL).

Źródło: PlusBlog.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

HNM 2.11.2009 @ 21:22
szkoda tylko ze realnie od soboty nic na youtube nie dziala. żadne wideo. Czyzby jakas poważna awaria? bo wczoraj i dzis tez zadnego wideo nie dalo sie na youtube ogladac a dawniej dzialalo to w miarę ok. co sie dzieje? ustawienia jak zwykle wap a youtube nie dziala
void 3.11.2009 @ 10:07
HNM o czym Ty mówisz? W niedzielę wieczorem faktycznie mieli problemy z serwerem ale od poniedziałku ran już wszystko hula aż miło, weź sprawdź najpierw zanim coś napiszesz:]
HNM 3.11.2009 @ 13:00
do void: sprawdzalem. w poniedzialek tez nic youtube nie dzialalo. zas dzis od rana wogole netu na wap nie bylo. nawet *100#, *121# i *110# nie dzialalo. teraz jakas godzinę temu cos naprawili i net dziala. youtube polowicznie. niektore wideo sie otwierają (wolno bo wolno ale otwierają - a nadajnik 3,5G plusa mam blisko) a czesciej pisze ze jest błąd lub nie ma dostępu do serwera. ot. i caly darmowy youtube w plusie w listopadzie. tragedia
@Mariusz Burski 3.11.2009 @ 19:33
Testowałem dziś cały dzień i u mnie działa bez problemu. Z krótkimi kodami także dziś nie miałem problemów.
mandaryn 5.02.2010 @ 01:05
od poniedziałku youtube w ogóle nie działa i nie tylko mnie, z komputera oczywiście; najnowszy internet exproler i wszystko w porządku, bo inne pliki na inncyh serwisach a nie przechodzące automatycznie na youtube działają. Wszystkie, a na youtube cisza. Niby filmy wchodzą, ale nie odtarzają.
tomcio 10.02.2010 @ 18:29
hej na youtube można obejrzeć tylko dwa filmiki potem wyskakuje pobieranie jakiegoś pliku "watch" i dalej już nic nie idzie

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 9 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16