PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Plus organizuje młodzieżowy turniej siatkówki

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/plus-organizuje-mlodziezowy-turniej-siatkowki-4056.html
QR Code
Plus organizuje młodzieżowy turniej siatkówki

Michał Gruszka, 24 kwietnia 2008, 15:18
Tagi: Plus, rozrywka

Sieć Plus, wieloletni sponsor polskiej siatkówki, w ramach popularyzacji tej dyscypliny sportu wśród młodzieży szkolnej, organizuje I Młodzieżowy Turnieju Plusa. Zaplanowany na lipiec br. Turniej będzie stanowił wyróżnienie dla zwycięzców Ogólnopolskiej Gimnazjady w Piłce Siatkowej 2008, organizowanej pod auspicjami Szkolnego Związku Sportowego.

Młodzieżowy Turniej Plusa jest kolejnym etapem działań Plusa w zakresie promowania siatkówki wśród młodzieży, stanowiącej naturalne zaplecze dla rozwoju tej dyscypliny w Polsce. Działania te wchodzą w zakres programu społecznego, który również w następnych latach będzie konsekwentnie realizowany przez operatora sieci Plus.

Alina Urban, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej Polkomtel S.A. podczas konferencji prasowej związanej z podpisaniem umowy przez Polkomtel i Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej na tytularny sponsoring lig siatkówki. powiedziała:

Dla prawidłowego rozwoju siatkówki konieczne jest popularyzowanie jej w środowisku młodzieży przez tworzenie odpowiedniego zaplecza i kształtowanie mody na jej uprawianie. Będziemy popularyzować w ten sposób także potrzebę ruchu i rywalizacji sportowej.

Turniej zostanie rozegrany podczas meczów Ligi Światowej w terminie 4 i 5 lipca br. w katowickim Spodku. Wezmą w nim udział po cztery zespoły dziewcząt i chłopców, które w tegorocznej ogólnopolskiej siatkarskiej Gimnazjadzie zajęły miejsca od 1 do 4.

Uczestnicy Turnieju otrzymają identyfikatory umożliwiające udział we wszystkich wydarzeniach odbywających się w Katowicach i związanych z Ligą Światową, w tym wstęp na mecze Polska - Chiny. Mecze o I miejsce zostaną rozegrane w Spodku przy pełnej widowni tuż przed występami reprezentacji Polski. Nagrodą dla zwycięzców Turnieju będzie bezpłatny udział w letnim profesjonalnym obozie siatkarskim zorganizowanym w tym samym terminie i tym samym ośrodku, w którym odbywać się będzie obóz jednej z reprezentacji Polski w siatkówce. Zajęcia z młodzieżą poprowadzą trenerzy kadry narodowej i najlepsi polscy siatkarze.

Turniej będzie stanowił formę rywalizacji sportowej drużyn młodzieżowych analogicznie do rozgrywanych superpucharów w siatkówce profesjonalnej. Udział w Turnieju jest dla jego uczestników bezpłatny.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości