PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Plus: PlusLiga i PlusLiga Kobiet na żywo w komórce

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/plus-plusliga-i-plusliga-kobiet-na-zywo-w-komorce-8842.html
QR Code
Plus: PlusLiga i PlusLiga Kobiet na żywo w komórce

Maciej Celmer, 22 marca 2011, 16:51
Tagi: Plus, Polkomtel, wap.plus.pl, wideo

Użytkownicy sieci Plus mogą oglądać wybrane mecze PlusLigi i PlusLigi Kobiet na portalu wap.plus.pl. Za transmisję pobierana jest tylko jednorazowa opłata w wysokości 2,46 zł brutto.

Klienci nie ponoszą żadnych innych dodatkowych opłat z tytułu transmisji danych. Na telefonach komórkowych oglądać można mecze PlusLigi i PlusLigi Kobiet transmitowane w telewizji Polsat Sport. Terminarz najbliższych transmisji można sprawdzić na wap.plus.pl/siatka.

W nowym serwisie oprócz transmisji na żywo można także przeczytać newsy ze świata siatkówki oraz obejrzeć ciekawe materiały wideo z bogatego archiwum, m.in. wywiady z zawodnikami, relacje czy skróty najciekawszych spotkań PlusLigi i PlusLigi Kobiet.

Klienci sieci Plus, już w 2009 roku po raz pierwszy mieli możliwość śledzenia na ekranach swoich telefonów zmagania najlepszych żeńskich drużyn w walce o Mistrzostwo Europy 2009. Również w 2010 roku Plus zadbał o kibiców męskiej siatkówki, udostępniając na swojej platformie komórkowej transmisje ze spotkań biało-czerwonych rozgrywanych w ramach Mistrzostw Świata 2010. Teraz po rozgrywkach kadr przyszedł czas na rozgrywki klubowe – PlusLiga oraz PlusLiga Kobiet po raz pierwszy będą dostępne na żywo w komórkach.

W sezonie 2009/2010 prawie 500 tysięcy osób dopingowało na żywo w halach swoje ulubione drużyny, a wartość medialna siatkówki klubowej w ciągu 10 lat wzrosła z 200 tysięcy do ponad 90 milionów złotych. Głównym partnerem polskiej siatkówki oraz zmian, jakie w niej zachodzą, jest marka Plus.

Źródło: Plus

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 22.03.2011 @ 17:16
Podoba mi się taka oferta Plusa.
Dla fanów siatkówki, to nie lada okazja ;-)
Za niewiele ponad 2zł można oglądać mecze, relacje itd.
Fajnie ;-)
A jest na co popatrzeć ;D
Hajdek 22.03.2011 @ 21:22
Coraz więcej ciekawych usług dostępnych dotychczas tylko na "większym sprzęcie" ukazuje się w formie mobilnej. Aż strach (może szczęście xD) pomyśleć, co będzie w przyszłości. Ciekawe czy promocja obejmuje tylko użytkowników z zawartą umową, czy "załapią" się do niej także posiadacze zwykłych kart... Jeśli tak to z pewnością skorzystam z usługi. Tylko zastanawiam się jaki jest haczyk (może (na pewno) chcą przyciągnąć klientów... A co wy o tym myślicie? ; ]
Cami 23.03.2011 @ 08:19
@Hajdek - z tego co wiem, to te usługi są przeznaczone dla klientów Polkomtela. Wszystkich, czyli bez dyskryminowania karty, czy abonamentu. Może nawet ktoś z Simdatą dałby radę kupić :-). Może by rozróżniali, gdyby to była usługa darmowa, ale jest przecież płatna. Próbowałam na szybko znaleźć informację o tej konkretnej ofercie na stronie Plusa, ale poległam... Nie jest ona intuicyjna, zawsze możesz spytać ich e-bok dla pewności, ale ja słałabym w ciemno wiadomość :-).
Usługa ucieszy fanów konkretnych zespołów, bo jakoś trudno mi uwierzyć, że jakaś kompletnie przypadkowa osoba, luźno tylko zainteresowana sportem z tego skorzysta.
Hajdek 23.03.2011 @ 15:02
@Cami - dzisiaj spróbuję uaktywnić usługę i zobaczę co z tego będzie. Ja właściwie nie rozumiem Plusa. Chce przyciągnąć użytkowników swoimi promocjami, np. tą "rozmawiasz kilka godzin - płacisz tylko za jedną minutę", ale są one dostępne dla wszystkich - i dla userów z umową, i tych bez niej. Rzeczywiście, może przyciągnie w ten sposób wiele osób, lecz większość ludzi kupi sobie na czas trwania promocji kartę do Plusa, a po tym ją porzuci. Lepiej zrobiłby ograniczając usługę tylko dla użytkowników płacących regularnie abonament. Chyba, że sieć pragnie zdobyć w ten sposób zaufanie klientów, którzy z niej nie korzystają... Ja zmieniam niedługo Orange na Plusa, ale tylko z powodu dostępnych telefonów ; D .
Pozdro
Lucas 24.03.2011 @ 15:03
Bardzo fajny pomysł :-) Wreszcie żona przestanie marudzić, że cały czas oglądam mecze w TV! :-P
stanley 29.03.2011 @ 10:59
Genialny pomysł! Jestem fanem siatkówki, a nie zawsze mam jak obejrzeć mecz w telewizorze. Do tego niska cena, na pewno wypróbuję :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 13 i 15 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike Epic React... 19.04.2018, 09:31