PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Plus przenosi w jeden dzień już oficjalnie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/plus-przenosi-w-jeden-dzien-juz-oficjalnie-6330.html
QR Code
Plus przenosi w jeden dzień już oficjalnie

Łukasz Roguski, 18 sierpnia 2009, 15:48
Tagi: Era, MNP, Orange, Play, Plus

Biuro prasowe Polkomtel S.A. - operatora sieci Plus - potwierdziło w rozmowie z portalem PasjaGSM.pl, że operator realizuje wszystkie wnioski o przeniesienie numerów w procedurze jednodniowej. Oznacza to, że nie powinno być już więcej problemów z przeciągającą się procedurą przenoszenia numerów między sieciami.

Operator jest więc już (przynajmniej oficjalnie tak twierdzi) gotowy do przenoszenia numerów w jeden dzień.

Polkomtel oraz PTK Centertel (Orange) wraz z początkiem lipca wystąpili o zawieszenie uprawnień klientów, którzy chcieli przenosić swoje numery między operatorami w jeden dzień. Wnioski były realizowane "po staremu", czyli w tydzień (z usług bez abonamentu) lub nawet kilka tygodniach.

Źródło: PasjaGSM.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

Guma 18.08.2009 @ 17:00
Ordynarne kłamstwo! (nie pierwsze i nie ostatnie w tej sieci) ja czekam od 05-08-2009 na przeniesienie numeru. Na szczęście to już ostatni numer w tej sieci.
nick 18.08.2009 @ 18:41
Ja nie wiem, czy nie można było tak od razu jak w Erze ? tylko wojny jakieś, pisma do UKE itd. Ja to im jeszcze nie wierze pożyjemy zobaczymy...
lelumpolelum 19.08.2009 @ 13:23
I bardzo dobrze. Jest gotowy, to przenosi. Nie był - to nie narażał swoich klientow na wyciek danych osobowych.
Proste.
nick 19.08.2009 @ 19:25
Tak jak Play tak ? ale to inna historia i jestem pewien że to była ich głównie wina. Tutaj Plus powinien już dawno to robić Era potrafi to i Plus powinien.
marik 20.08.2009 @ 00:20
śmieszne są te wpisy... Plus jako pierwszy i jedyny pokazał jaką lipę zrobiło UKE i wypunktował błędy nowej ustawy. Dzięki temu wielu jego klientów nie skończyło na śmietniku, tak jak to miało miejsce w przypadku Playa, który pogubił na ulicy dane, pesele itd.
stefa69 20.08.2009 @ 09:13
marik racja. Ci co jadą na Plusa to pewno w większości tacy co w terminie nie płacili rachunków jak trza!
i odeszli:)
fazzi 20.08.2009 @ 10:50
@ strefa 69, to już widzę ich miny jeśli poszli do play i też dostaną coś takiego: http://www.polskatimes.pl/gazetakrakowska/stronaglowna/153625,siec-play-drastycznie-karze-za-spoznienia,id,t.html ale już wiemy za to czemu fiolet nie chciał wprowadzić u siebie zmian regulaminów

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 7 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16