PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Plus razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/plus-razem-z-wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-3055.html
QR Code
Plus razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Michał Gruszka, 11 stycznia 2008, 14:27
Tagi: Plus

Sieć Plus również w tym roku wspiera Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który po raz szesnasty odbędzie się w najbliższą niedzielę.  Sieć już od wielu lat aktywnie angażuje się w pomoc przy organizacji Finału.

Podobnie jak w latach ubiegłych, licytację podczas Finału wspomoże 100 konsultantów Plusa - wolontariuszy, którzy będą obsługiwać infolinię aukcji telewizyjnej. Plus udostępnił organizatorom także pulę telefonów testowych.

Ponadto Plus, jako główny sponsor polskich siatkarzy, przekazał na rzecz WOŚP oryginalną koszulkę meczową z podpisami członków Reprezentacji.

Jak co roku, Plus udostępni swoim klientom numer 7547, na który można przesyłać SMS-y. Koszt SMS-a wynosi 5 PLN plus VAT (6,1 PLN z VAT). Operator sieci Plus nie pobiera żadnych opłat związanych z funkcjonowaniem serwisu. Całkowity dochód z SMS-ów, pomniejszony o podatek VAT, zostanie przekazany na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas ubiegłorocznego Finału WOŚP klienci sieci Plus za pośrednictwem SMS-ów zasilili konto Fundacji kwotą 436 955 PLN. 

Współpraca między siecią Plus a Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy Fundacja WOŚP postanowiła wprowadzić w Polsce Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków. Fundacja zakupiła terminale bazodanowe, Plus zaś wyposażył je nieodpłatnie w modemy pakietowej transmisji danych GPRS.  Terminale z modemami znajdują się obecnie niemal we wszystkich oddziałach noworodkowych w całej Polsce i służą do wprowadzania i przesyłania do Centralnej Bazy Danych niezbędnych informacji dotyczących badania słuchu każdego nowo narodzonego dziecka. Dzięki wykorzystaniu sieci Plus i technologii GPRS rozwiązanie to gwarantuje bezpieczny oraz szybki sposób przesyłania danych. System nie wymaga dodatkowych inwestycji w infrastrukturę telekomunikacyjną w szpitalach w całym kraju. Aktualnie badaniami objętych jest blisko 100% populacji noworodków, co jest ewenementem na skalę światową.

reklama

Ostatnie opinie internautów

nikodem 16.01.2008 @ 15:10
Odkad pamietam Plus zawsze angażuje sie w wielkie akcje.I chwała mu za to , przynajmiej ja jestem dumny bedac w Plusie ,ze mój operator bierze udzial w waznych wydarzeniach.A do tego daje mi w promocjach tak jak w tej ostatnie mixplusa - wieka wyprz bardzo dobre telefony za 1 zl.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 11 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości