PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Plus również przekonuje do smartfonów

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/plus-rowniez-przekonuje-do-smartfonow-9533.html
QR Code
Plus również przekonuje do smartfonów

Maciej Celmer, 1 września 2011, 10:37
Tagi: internet komórkowy, pakiety, Plus

Operatorzy coraz mocniej koncentrują się na ofertach dostosowanych do smartfonów. Głównie chodzi o pakiety internetowe oraz rozwiązania pomagające uniknąć dodatkowych kosztów z tego tytułu. Plus także dołącza się do gry.

Sieć Plus przygotowała specjalnie dopasowane oferty dla użytkowników zaawansowanych telefonów - Oswajacz internetowy. Główne zalety oferty, zdaniem operatora, to:

  • Oferta smartfonowa dla klientów abonamentowych zawiera wbudowane w abonament pakiety internetowe w wersji non-stop. Po wykorzystaniu pakietu spada jedynie prędkość transmisji, ale użytkownik korzysta z internetu bez dodatkowych opłat na terenie Polski.
  • Oferta smartfonowa dla klientów Plusa mix zawiera pakiety internetowe w cenie 10 zł. Pakiet jest uruchamiany automatycznie po każdym doładowaniu wymaganą kwotą minimalną, a po jego wykorzystaniu klient otrzymuje o tym powiadomienie SMS-em.
  • Dla użytkowników Plusa na kartę rozpoczęła się już promocja darmowego internetu na próbę po doładowaniu za minimum 30 zł. Klienci otrzymują darmowy pakiet internetowy, dzięki któremu mogą surfować po internecie, a po wykorzystaniu go przed upływem 31 dni otrzymują SMS-a informującego o tym.
  • Dla klientów korzystających z pozostałych ofert głosowych (Plus Abonament, Plus Mix, Plus na kartę oraz Plus Firma)również przygotowano pakiety internetowe non-stop. W pakietach tych, po przekroczeniu określonego limitu danych, spada jedynie prędkość transmisji, ale można dalej korzystać z internetu bez dodatkowych opłat na terenie Polski.

Ponadto operator sieci Plus, tak jak Play, udostępnił materiały pomocnicze na swojej stronie internetowej.

Czyżby ostatnia afera o zawyżonych rachunkach dała dostawcom usług do myślenia? Szkoda, że Polak mądry po szkodzie, ale wina leży również po stronie użytkowników smartfonów. Dobrze, że coś się zmienia na lepsze.

Źródło: Plus, wł

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 10 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości