PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Plus wyróżniony przez sportowców

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/plus-wyrozniony-przez-sportowcow-5069.html
QR Code
Plus wyróżniony przez sportowców

Piotr Baranowski, 12 listopada 2008, 12:04
Tagi: nagroda, Plus, Polkomtel, rozrywka

Polkomtel został wyróżniony statuetką DEMES w kategori Sponsora Sportu w 2008 roku. Nagroda została wręczona 6 listopada br. podczas V Gali Sportu i Biznesu zorganizowanej przez "Sport & Business Foundation".

Statuetki DEMES to nagrody biznesu sportowego w Polsce. Te prestiżowe wyróżnienia przyznawane są przez specjalistów z dziedziny marketingu sportowego. Służą one promowaniu działań wykorzystujących sport jako narzędzie komunikacji biznesowej, a także propagowaniem sportu w ogóle.

Plus został uhonorowany za innowacyjność działań z zakresu sponsoringu sportu, a w szczególności za dynamiczny rozwój projektu "Siatkówka", który przyczynia się do rozwoju polskiego sportu. Doceniony został sposób przygotowania programu sponsorskiego, jego realizacja oraz długofalowa strategia marketingowa firmy.

Polkomtel już od dziesięciu lat jest zaangażowany w sponsorowanie polskiej siatkówki. Ze znakiem firmowym Plus na koszulkach występują zespoły narodowe seniorek i seniorów oraz wszystkie polskie reprezentacje młodzieżowe. Od tego roku Polkomtel jest także sponsorem tytularnym rozgrywek o mistrzostwo Polski ekstraklasy siatkarskiej kobiet i mężczyzn, a rozgrywki te noszą nazwę PlusLiga i PlusLiga Kobiet. Plus patronuje także Mistrzostwom Polski w siatkówce plażowej kobiet oraz wspiera siatkówkę osób niepełnosprawnych.

Dariusz Matuszak Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej Polkomtel S.A. powiedział:

Związek Plusa z siatkówką to coś wiecej niż tylko sponsoring, to po prostu głębokie uczucie. Siatkówka jest najpopularniejszą dyscypliną sportową w Polsce i cieszę się, że możemy uczestniczyć w niezwykłach emocjach jakich dostarcza kibicom.

Nagrody biznesu sportowego DEMES przyznawane są przez "Sport & Business Foundation" już od pięciu lat. Konkurs odbywa się w 13 kategoriach a ich laureatami są najwybitniejsi polscy sportowcy, sponsorzy sportu, media zajmujące się sportem oraz imprezy i wydarzenia sportowe, które w głosowaniu internautów uzyskali największą ilość punktów. W tegorocznej edycji Plus znalazł się w gronie takich laureatów jak FC Barcelona  (DEMES Zagraniczny), Red Bull (Wydarzenie Sportowe) czy Polsat Sport (Sportowy Projekt Medialny).  

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 7 i 6 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości