PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Po wakacjach intenet, telefon i telewizja od Cyfrowego Polsatu wspólnie ze Sferią

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/po-wakacjach-intenet-telefon-i-telewizja-od-cyfrowego-polsatu-wspolnie-ze-sferia-6099.html
QR Code
Po wakacjach intenet, telefon i telewizja od Cyfrowego Polsatu wspólnie ze Sferią

Cyfrowy Polsat będzie tuż po wakacjach oferował swoim abonentom pakiet potrójnych usług telekomunikacyjnych. Zacieśniona będzie współpraca CP z operatorem sieci Sferia.

Tuż po wakacjach w lokalizacjach, gdzie działa Sferia (Warszawa i Ostrołęka) zaproponowany będzie internet bezprzewodowy w technologii CDMA , z której korzysta sieć Sferia. Operator znalazł się portfolio spółek kontrolowanych przez Zygmunta Żaka-Solorza, m.in. właściciela Telewizji Polsat. Teraz spółki mają ze sobą ściśle współpracować. Już w punktach sprzedaży Sferii można kupić ofertę telewizyjną. Po wakacjach będzie można kupić pakiet zawierający Internet, Telewizję oraz telefonię komórkową i stacjonarną.

Źródło: Puls Biznesu, własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

Robson 8.07.2009 @ 18:48
Nie mogę się doczekać jak Cyfrowy Polsat z tym ruszy. Ponieważ telewizję mam u nich, telefon w erze, internet w tp i mam już tego dosyć. Mam nadzieję, że ruszą z tą ofertą czym prędzej!
Kaczor 9.07.2009 @ 17:59
Jak najbardziej trafiona oferta na którą wszyscy od dawna czekają! Dobry pomysł i mam nadzieję że realizacja tego planu również będzie taka. Jestem ciekawy jak to będzie wyglądało cenowo...
Karlos 11.07.2009 @ 13:38
Dobrze, że Cyfrowy Polsat zabrał się za stworzenie usług wyżej wymienionych. Mam nadzieję, że cena w pakiecie nie będzie zbyt wysoka i każdy będzie sobie mógł na to pozwolić. Czekamy co z tego będzie. Pozdrawiam
Daniel 11.07.2009 @ 19:53
Jetem ciekawy jak będzie wyglądała ich oferta bo naprawdę ciekawie się zapowiada. Ja już od dawna czekam aż wszystko co z mediów potrzebne można mieć u jednego usługodawcy. Po pierwsze wygoda, po drugie jak wiadomo w pakiecie taniej. Może ktoś coś słyszał na ten temat?
Seba 12.07.2009 @ 10:03
multipakiet to bardzo fajna sprawa. Narazie nic nie słyszałem i nie znalazłem ile ta usługa może kosztować i jakie prędkości w ofercie internetowej. Podejrzewam iż jeśli to będzie internet mobilny zapewne ruszą od 1 MB, no ale zobaczymy. Pozdrawiam
Jarek 12.07.2009 @ 13:05
Ciekawe, ciekawe. Mam telewizję w CP, mam nadzieję że jak to wprowadzą to dla obecnych abonentów też będzie jakaś ciekawa oferta.
Kris 12.07.2009 @ 14:40
myślę że Cyfrowy Polsat na pewno nie zapomni o swoich stałych abonentach. Możliwe,że zrobią coś podobnego do ostatniej promocji "namów sąsiad". Chociaż kto wie co wymyśli ich marketing może znów czymś nas zaskoczą:)
Michał 13.07.2009 @ 22:31
nie mogę się już doczekać tej promocji ponieważ mam już cyfrowy polsat ale nie mam możliwości naziemnego internetu. mam nadzieję, że dzięki temu wreszcie będę miał dostęp z domu, bo teraz korzystam z dobroci znajomych....

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16