PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Poczta home.pl w Orange

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/poczta-home-pl-w-orange-8658.html
QR Code
Poczta home.pl w Orange

Maciej Celmer, 28 lutego 2011, 10:58
Tagi: email, home.pl, Orange, Wojciech Jabczyński

W wyniku współpracy z PTK Centertel, rozpoczętej przez home.pl, klienci biznesowi sieci Orange będą mogli skorzystać z oferty pozwalającej na nieograniczony dostęp do konta poczty email. To pierwsza, nielimitowana oferta kierunkowa na polskim rynku telekomunikacyjnym.

Dzięki partnerskiej umowie operatora sieci komórkowej Orange i firmy hostingowej, powstała usługa zapewniająca nielimitowany transferem danych, dostęp do poczty e-mail dla klientów home.pl.

Marcin Kuśmierz, Dyrektor Zarządzający home.pl powiedział:

Mobilność staje się synonimem współczesnej komunikacji. Z tego powodu staramy się, aby klienci mieli dostęp do naszych usług za pomocą urządzeń mobilnych. Współpraca z Orange pozwoliła na stworzenie usługi znoszącej ograniczenia transferu danych i znacznie zwiększającej możliwości korzystania z mobilnej poczty elektronicznej. W przyszłości będziemy się starali rozwijać ten kierunek


Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP powiedział:
Popyt na mobilny dostęp do poczty elektronicznej dynamicznie wzrasta. Dlatego jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie klientom oferty pozwalającej na korzystanie z nielimitowanego, mobilnego transferu danych – bez ograniczenia prędkości, bez względu na wielkość zużywanej transmisji danych. Usługa przygotowana we współpracy z home.pl odpowiada na tę potrzebę a jednocześnie jest bardzo atrakcyjna cenowo

Usługa jest już dostępna dla abonentów sieci Orange. Można ją uruchomić poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści: „AKT HOME.PL“ na bezpłatny nr 80010. Miesięczna opłata za usługę wynosi 7,90 zł netto.

Źródło: home.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 28.02.2011 @ 11:11
Wydaje mi się że 7.9zł netto to nie jest wygórowana cena jak na nielimitowane korzystanie z poczty. Zależy kto i ile z niej korzysta mobilnie ;) Mi nie, ale komuś napewno będzie to na rękę ;)
Wanda 28.02.2011 @ 13:38
To dobry pomysł, usługa nie jest kierowana do klienta indywidualnego, więc ta cena nie ma jakiegoś szczególnego znaczenia. Ja w swoim prywatnym telefonie nie zużywam dużo, mam skonfigurowane tylko nagłówki IMAP, więc nie pobieram pełnych wiadomości bez potrzeby. Są pewnie jednak firmy, które wysyłają dużo załączników, albo które nie chcą kupowac pakietów internetowych pracownikom (żeby nie marnowali czasu), a chcą, żeby mieli dostęp do poczty. Dobrze, że jest to oferowane w partnerstwie z home.pl i ich płatnymi usługami. Płatny e-mail to zupełnie inna jakość. Kiedyś miałam pocztę na "darmowym" Gmail i spróbujcie się skontaktować z kimś żywym w razie problemów. To mnie zniechęciło i odtąd wiem, że darmowe usługi webowe sa darmowe tylko, jeżeli nasz czas nie ma wartości :). Opieranie wsparcia na społeczności też jest mało poważne i nie zawsze skuteczne. Płacimy to wymagamy.
Tomcio 28.02.2011 @ 13:54
rzeczywiście nie jest to wysoka stawka. Mam wrażenie że, Orange ostatnio dość dynamicznie rozwija swoją ofertę firmową. Jak nie daje możliwość wyboru abo co do złotówki, obniża ceny telefonów, choćby Xperi X10 mini pro, to teraz nawiązuje współpracę z home.pl. Ciekawy jestem, czy to jest jakąś długofalowa strategia działania.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 5 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości