PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Podstawka i etui do iPhone`a w jednym

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/podstawka-i-etui-do-iphone-a-w-jednym-8858.html
QR Code
Podstawka i etui do iPhone`a w jednym

Maciej Celmer, 24 marca 2011, 12:29
Tagi: Hama, iPhone, iPhone 4

Coraz częściej w sprzedaży pojawiają się różnego rodzaju podstawki do smartfonów i tabletów, które pełnią również inne funkcje. W taki właśnie trend wpisuje się nowe etui Exclusive do iPhone 4.

Sugerowana przez Hama cena sprzedaży futerału Exclusive wynosi 59,90 zł.

Źródło: Hama

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 24.03.2011 @ 13:49
Zapewne dla niektórych przydatne, ale... ja bym takiego czegoś nie kupił.
Być może dlatego że nie mam iPhone'a ;D
Osobiście mi nie przypadła do gustu ale napewno komuś wyda się to praktyczne i zakupi ową podstawkę ;)
No i cena, jak dla mnie wygórowana ;)
keradd 24.03.2011 @ 17:38
Myślę, że wymyślając dany produkt winno zwracać się uwagę, by dana podstawka czy etui były dla nas praktyczne, pomagały nam w pracy z telefonem. Podstawka powinna być dla nas pomocna i wygodna w użyciu, a etui w pełni chronić nasz telefon przed zniszczeniem. Wydaje mi się, że gdy stać nas na nie zawsze tani telefon, cena nie będzie tu grała ważnej roli. Pytanie tylko: czy owy produkt spełnia nasze oczekiwania? O tym musimy już zdecydować sami.
Hajdek 24.03.2011 @ 20:10
Etui to podstawa u większości użytkowników, kupujących drogie telefony (a tutaj mamy do czynienia właśnie z takim smartphone'm). Jednakże, jak dla mnie coś takiego nie jest zbyt gustowne. Nie podobają mi się takie kolory, aczkolwiek rozwiązanie podstawki w etui jest całkiem niezłe. Gdyby całość wyglądała nieco inaczej, w moim typie (i gdybym posiadał IPhone'a), prawdopodobnie zainteresowałbym się tym produktem. Oby więcej takich praktycznych rozwiązań!
Pozdrawiam, Hajdek
Cami 25.03.2011 @ 17:08
Mi to przypomina ramkę do zdjęć :-). Chociaż nie, sens takiej podstawki jak najbardziej istnieje. Ułatwi np. oglądanie filmu. Chyba można swobodnie regulowac kąt nachylenia - to też plus.
Hajdek 27.03.2011 @ 09:20
@Cami - właśnie o to mi chodzi ; ] . Rozwiązanie etui z podstawką to dobry pomysł, ale ogólne wykonanie mi się nie podoba. Po prostu ten wygląd nie przypadł mi do gustu, ale przypuszczam, iż wkrótce pojawią się inne wersje kolorystyczne, ze zmienionym designem (oby również dla innych telefonów).
Pozdrawiam, Hajdek

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 14 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16