PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Podwójne doładowanie w Era Tak Tak

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/podwojne-doladowanie-w-era-tak-tak-6901.html
QR Code
Podwójne doładowanie w Era Tak Tak

Mariusz Burski, 7 stycznia 2010, 18:34
Tagi: doładowania, Era, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), pre-paid, promocja, Tak Tak

Od 8 stycznia do 8 lutego 2010 roku, obowiązuje promocja podwójnego doładowania w pra-paid Ery - Tak Tak. W promocji można uzyskać bonus w wysokości do 150zł.

Każdy kto jednorazowo zasili swoje konto za minimum 25zł, a następnie w ciągu 5 dni powtórzy doładowanie kwotą 25zł lub wyższą, otrzyma podwojenie drugiego zasilenia.

Podwojona kwota może zostać wykorzystana bezterminowo na połączenia i SMSy we wszystkich kierunkach oraz na inne usługi. Zarówno w Tak Tak, jak i w Tak Tak Fonie, zgromadzone na koncie środki nie przepadają po upływie ważności konta na połączenia wychodzące - po kolejnym przedłużeniu ważności konta cała zgromadzona dotychczas kwota pozostaje do wykorzystania.


Źródło: Era

reklama

Ostatnie opinie internautów

domino 8.01.2010 @ 11:14
Hmmm... nie za szybko? ;-) No nie, dopiero co otrzymałem bonus z grudniowego podwójnego doładowania hehe... Spodziewałem się kolejnego podwójnego pod koniec stycznia. Zapewne odczekam do ostatniego tygodnia ze skorzystaniem z promocji, tak abym mógł doładować za maksymalną kwotę 150 zł, bonusami na wszystkie usługi nie powinno się gardzić ;-)
@mona 8.01.2010 @ 18:33
Mi 2 dni temu wpadła kasa z grudniowego, więc może skorzystam z promocji w lutym. Na dobrą sprawę nic nie tracę, bo środki i tak będą ważne przez rok, więc z taką sumą na koncie i z taką ważnością, jeśli dobrze pójdzie, to będę musiała doładować telefon dopiero w grudniowym podwojeniu 2010 :)
mike777 9.01.2010 @ 09:22
Dzięki takim promocjom to utrzymuje Tak Tak-a już 2 lata,
a tak naprawdę to korzystam z Play-a internet i rozmowy.
Pozdrawiam.
TunaSalad 12.01.2010 @ 11:34
domino nie zawsze trzeba korzystać :) ja teraz zamierzam doładować na maksa, żeby potem sobie odpuścić ładowanie przez kolejne..hmm.. pewnie jakieś pół roku ;)
zasłużone brawa dla TT za częstotliwość podwójnego :)
@mona 13.01.2010 @ 13:35
mike777, po podwójnych w TT Hot wychodzi ci 15-16gr/min do wszystkich prócz Play (40gr/min). Wolisz płacić 29gr/min do wszystkich z Play? Przepłacasz.
marcin69 10.12.2010 @ 19:19
lipa wysłałem już któryś raz i lipa nic nie otrzymałem kompletna kicha
domino 18.01.2011 @ 11:24
Marcin - a spełniłeś na pewno warunki konkretnej promocji? Czasami zasady podwójnego doładowania są nieco inne niż standardowo. Jeśli nie otrzymałeś środków to wystarczyło zadzwonić do BOK.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 1 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16