PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Podwójne doładowanie w Heyah

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/podwojne-doladowanie-w-heyah-6902.html
QR Code
Podwójne doładowanie w Heyah

Mariusz Burski, 7 stycznia 2010, 18:43
Tagi: doładowania, Heyah, Heyah Mix, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), pre-paid, promocja

Od 8 stycznia do 8 lutego 2010 roku, obowiązuje promocja podwójnego doładowania w pra-paid Heyah oraz Heyah Mix. W promocji można uzyskać bonus w wysokości do 150zł.

Każdy, kto uzupełni swoje konto jednorazowo kwotą minimum 20zł a następnie powtórzy doładowanie w ciągu pięciu dni, otrzyma podwojenie drugiego doładowania.

Otrzymana na konto premia może być wykorzystana na wszystkie usługi dostępne w Heyah. Zgromadzone środki pozostają na koncie po wygaśnięciu terminu ważności konta na rozmowy wychodzące.


Źródło: Heyah

reklama

Ostatnie opinie internautów

domino 8.01.2010 @ 11:15
Era ponownie organizuje równolegle te same promocje w obydwu swoich ofertach, bo w Tak-taku mamy to samo podwójne. Widzę jedyną różnicę w minimalnej wartości doładowania. U nas to 25 zł, a w Heyah 20. Nie mnie jednak warto skorzystać ;-)
Adi 8.01.2010 @ 17:53
Hehehe nie ma to jak podwójne doładowania. Nie dośćże dwa razy się otrzymuje to jeszcze nie ma terminu ważności środków. Jednak potrafią dać hojnie potrafią.
@mona 8.01.2010 @ 18:28
Podwójne to najlepsza tego typu promocja. Środki do wykorzystania na wszystko i Hot staje się najtańszą ofertą rozmów do wszystkich sieci.
@mona 8.01.2010 @ 18:30
Nowa Heyah- 1gr/100kb, do tego jeszcze tanie międzynarodowe. Promocja nie ma sobie równych :)
nick 10.01.2010 @ 19:52
Co prawda to prawda, zarówno TT jak i Heyah rządom po podwójnym, naprawdę dają rewelacyjnie konkurencja powinna brać z nich przykład.
Limetka 18.01.2010 @ 21:50
Super, teraz praktycznie cały czas można dzwonić i korzystać z internetu za połowę niższe stawki:)
ea1611 28.01.2010 @ 10:19
doładowałem wczoraj drugi raz po 3 dniach jednak podwojenia nie otrzymałem.
Jest jakaś mozliwość skontaktowania się z operatorem?
zozol 28.01.2010 @ 22:28
I ja również ponownie doładowałam w ciągu dwóch dni, ale podwojenia nie otrzymałam. Jak można to reklamować???
@mona 5.02.2010 @ 16:46
Podwojenie powinno wpaść ci na konto w ciągu maksymalnie 5 dni. Zadzwoń do BOA lub napisz maila z reklamacją.
gigi 4.06.2010 @ 13:23
czy obydwa doławania muszą być takie same? czy mogę najpierw doładować za 20zł na potem za 150zł i wtedy otrzymam od heyah 150zł? jak to działa? z góry dziękuję za odpowiedź

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 12 i 13 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16