PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Podwójne doładowanie w pre-paid sieci Era

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/podwojne-doladowanie-w-pre-paid-sieci-era-6774.html
QR Code
Podwójne doładowanie w pre-paid sieci Era

Mariusz Burski, 7 grudnia 2009, 19:55
Tagi: Blueconnect, doładowania, Era, Era mix, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), Tak Tak

Z okazji świąt, sieć komórkowa Era przygotowała dla swoich klientów promocję doładowań "Świąteczne Podwojenie". Trwa ona od dnia 07.12.2009 r. do dnia 08.01.2010 r.

Z oferty promocyjnej może skorzystać każdy użytkownik systemu Tak Tak, abonent: oferty promocyjnej Tak Tak Fon z taryfą Happy w Era Mix, Era Fun w Era Mix, Mega Fun w Era Mix, taryf Nowa Era Mix oraz Blueconnect starter.

Warunkiem skorzystania z Oferty jest łączne spełnienie przez klienta dwóch warunków, z zachowaniem następującej kolejności i w jednym ze wskazanych okresów:

    - W okresie: 7-13 grudnia 2009:
    a) nastąpi obniżenie stanu konta o minimum 25 zł z VAT,
    b) następnie nastąpi uzupełnienie konta jednorazową kwotą minimum 25 zł z VAT.
    - W okresie: 14-20 grudnia 2009:
    a) nastąpi obniżenie stanu konta o minimum 25 zł z VAT
    b) następnie nastąpi uzupełnienie konta jednorazową kwotą minimum 25 zł z VAT.

Oferta dotyczy doładowań z przedziału 25 - 150 zł.

Po spełnieniu warunków oferty, nagroda w postaci promocyjnego doładowania zostanie dodana do konta klienta w okresie 04 – 08.01.2010 r. i zostanie potwierdzona SMSem.

Więcej informacji na http://www.era.pl.

reklama

Ostatnie opinie internautów

@mona 7.12.2009 @ 23:15
Czyli w ciągu tygodnia trzeba zejść z kwotą na koncie o 25zł, a potem dwukrotnie doładować, czyli proste. Jeszcze nie skorzystałam z bonusu 100 minut do doładowania 50zł, więc chyba promocje mi się skumulują? To by już totalna rewelacja! Dodatkowa kasa na wszystkie usługi i bonus minut do sieci. Genialnie, myslałam, że podwójne się już nie pojawi.
Eon 8.12.2009 @ 05:31
wystarczy jedno doładowanie, nie dwukrotne. Warunek jest tylko ze przed doładowaniem trzeba wygadac min 25zł wiec jesli tyle masz na stanie to juz nie potrzebujesz podwojnie ładować...proste :)
Travis 8.12.2009 @ 16:21
Najwięcej z telefonu korzysta się w święta (dzwonimy i wysyłamy SMS-y i MMS-y z życzeniami), więc kiedy ERA daje bonus? Po świętach i nowym roku, tak aby przypadkiem za dużo w święta nie rozmawiać.
@mona 8.12.2009 @ 17:25
Eon, to jeszcze lepiej :) Myślałam, ze jak zawsze, trzeba ładować 2 razy. Czyli doładują na maksa. Z wydaniem 25 zł też nie będzie problemu, bo kupię po prostu pakiet lojalnościowy w Ntt za 21 zł. Travis, bonus, czyli kwota podwojenia wpłynie ci na konto po świętach, co nie zmienia faktu, że i tak będziesz miał kupę kasy na koncie i bonus darmowych minut do sieci i na stacjonarki, jeśli jeszcze nie skorzystałeś z bonusu.
Hugo 8.12.2009 @ 21:09
Doładować wydzwonić i doładować z powrotem i mamy podwójne doładowanie. Nie tak dawno dawali potrójne ale tylko po sieci, teraz podwójne i do wszystkich jest więc super sprawa. Dodatkowym wielkim plusem jest to że są bezterminowe.
tommy 9.12.2009 @ 10:43
szkoda że ma już podwójnych doładowań bez dodatkowych warunków, czy mi się wydaje że tylko orange dało promocje że coś daje klientom bez dodatkowych warunków do spełnienia? Doładowanie i prezent i kropka.
@mona 16.12.2009 @ 20:38
tommy, wcześniej warunkiem było dwukrotne doładowanie i dopiero drugie podwajali. Nie ma nic za darmo, zawsze są jakieś warunki. A taki duży bonus, na wszystkie usługi i bezterminowo, daje tylko Era i nie znajdziej podobnej promocji nigdzie poza Heyah i Tak Takiem.
@podszyszkownik 20.12.2009 @ 20:31
Wczoraj dostałem 100 minut do sieci i na stacjonarne za doładowanie. Z zejściem ze stanem środków na koncie problemów nie było i mam nadzieję, że podwójne też wskoczy bez problemu, na początku stycznia.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16