PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Podwójne doładowanie w Tak Tak Fonie i w Tak Taku

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/podwojne-doladowanie-w-tak-tak-fonie-i-w-tak-taku-1473.html
QR Code
Podwójne doładowanie w Tak Tak Fonie i w Tak Taku

Piotr Baranowski, 24 lipca 2007, 12:11
Tagi: Era, promocja, Tak Tak, Tak Tak FON

Od 24 lipca do 23 września 2007 użytkownicy Tak Taka oraz abonenci oferty Tak Tak Fon będą mogli skorzystać z promocji doładowań 2xTakTak. Klienci, którzy uzupełnią swoje konto kwotą minimum 25 złotych, a następnie w ciągu 5 dni ponownie zasilą konto dowolną kwotą z przedziału 25 - 150 złotych, otrzymają podwojenie wartości drugiego doładowania.

Podwojona kwota może zostać wykorzystana dowolnie - na połączenia i SMSy we wszystkich kierunkach, bądź na inne wybrane usługi - w nieograniczonym terminie. Zarówno w Tak Tak Fonie, jak i w Tak Taku, użytkownicy nie tracą zgromadzonych środków nawet po upływie ważności wynikającej z doładowania - po kolejnym przedłużeniu ważności konta cała zgromadzona dotychczas kwota pozostaje do wykorzystania.

Z podwójnego doładowania można skorzystać jednorazowo w czasie trwania promocji. Równocześnie wszyscy użytkownicy Tak Taka oraz abonenci oferty Tak Tak Fon mogą dzwonić za 3 grosze za minutę w usłudze Numerki za Grosze oraz z SMS-ować za 1 grosz w usłudze SMSy i MMSy za Grosze.

Oprócz tego w ofercie Tak Tak Fon obowiązują specjalne, wakacyjne ceny telefonów: Nokia 1600 już za 1 zł, Samsung C260 już za 19 zł, Nokia 2610 już 39 zł oraz wiele innych.

reklama

Ostatnie opinie internautów

W Erze prawo działa wstecz... 30.08.2007 @ 21:08
Era sie wycfaniła i teraz naciaga ludzi. Nie dostaniesz sms informacyjnego dopóty nie doładujesz konta...
a jak doładujesz...to kilka razy dziennnie ci bedzie przychodził.
Jak złapiesz sie na tą promocję...i za drugim razem doładujesz np. za 150 to ci podwoją o 25. zł. czyli za kwotę twego pierwszego (wg twej wiedzy doładowania...)
Jak sie okazuje u nich prawo działa wstecz i uważajcie!!!!!! bo liczy sie takze to doładowanie przed otrzymaniem smsa informacyjnego o promocji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cobra 4.09.2007 @ 20:48
-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE-----
Hash: SHA1

Skorzystałem z tej promocji dwa razy (na 2 numerach). W obydwu
przypadkach dostałem 25zł+150zł+30/35min na Erę i
stacjonarne+150zł. 30min było dla kodu z Allegro, 35min dla
doładowania elektronicznego (za Era premia).

Autor wypowiedzi z 30.08.2007 @ 21:08 ("cfaniak") niech pomyśli
zanim napisze, poczyta ze zrozumieniem, zastosuje Worda (a
najlepiej podszkoli się z ortografii). Na koniec niech przeczyta
to co napisał, nim to opublikuje.
-----BEGIN PGP SIGNATURE-----

iD8DBQFG3ahmOrlTAHJPCDERAhndAKDhWuSXERzthTKIT+uDoGrNertPtgCg3kE3
pAxmmMbh3R/ZD5h++fTrOK0==Jjig
-----END PGP SIGNATURE-----
wujo 6.09.2007 @ 21:27
Nie mialem z tym zadnych klopotow - raz dwa doladowalem, przyszedl SMS i jazda :) 150+150 = 300 i mozna gadac a gadac )
jaksuper 7.09.2007 @ 17:15
zgadza sie ja miałam tak samo tyle ze doladowalam za stowke ale mam dwie...rewelka
janko niemuzykant 11.09.2007 @ 17:40
korzystam z nich drugi raz ale nie wiem jaka jest zasada jesli chodzi o powtarzalnosc podwójnych doładowań? wiecie może ? czy np. zawsze w wakacje albo jakos w podobnym okresie roku? bo oferta jest super i skorzystam chetnie nastepnym razem;)
molestowany reklamami 27.03.2008 @ 16:42
można dostać na dekiel od tych pokręconych promocji kompletnie niezrozumiałych przekrętów na ludziach naiwnych i łatwowiernych czy już nic nie może być zrozumiałe i czytelne dla zwykłych ludzi???????????????????????????????????????????????
WKURZONY! 27.03.2008 @ 16:48
podwójne do kogo? kiedy ? co podwójne? która podwojona? ta pierwsza ,czy druga może jakiś dureń wreszcie zacznie pisać zrozumiale i potem weżmie za to odpowiedzialność?! wszędzie przekręcają klientów w stylu W TRUMNIE Z BALTONY WYGLĄDASZ JAK ŻYWY I JAK CI NIE PODWOJĄ TO DO KOGO SIĘ ZWRÓCIĆ ,MAJĄ TO GDZIEŚ!!!!!!!!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16