PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Podwójne zyski dla firm z listopadowych kosztów

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/podwojne-zyski-dla-firm-z-listopadowych-kosztow-2666.html
QR Code
Podwójne zyski dla firm z listopadowych kosztów

Michał Gruszka, 26 listopada 2007, 23:14
Tagi: Ogicom

OGICOM Sp. z o.o. - dostawca kompleksowych usług internetowych dla biznesu - zachęca firmy do listopadowej aktywności inwestycyjnej, która w przyszłości wygeneruje zyski, a jednocześnie ograniczy wysokość podwójnego opodatkowania w bieżącym miesiącu.

Krzysztof Szyszka, Prezes Zarządu, OGICOM Sp. z o.o. powiedział:

Przeprowadzając listopadowe inwestycje, firmy mogą z jednej strony zminimalizować kwotę podwójnej listopadowej zaliczki na podatek dochodowy, a z drugiej - zainwestować we własny rozwój. Warto wybrać tu takie rozwiązania, które przyniosą w przyszłości rzeczywiste i odczuwalne profity. Wzorem lat ubiegłych OGICOM zachęca firmy do ostatnich inwestycji przed końcem listopada. Nasza oferta jest bogata w możliwości i promocje, a profesjonalni doradcy podpowiedzą, jak skutecznie zamienić listopadowe koszty w zyski.

Z promocyjnej oferty OGICOM na szczególną uwagę zasługuje hosting - wykupując go teraz na 2 lata, trzeci rok usługi firma otrzymuje gratis. Całość na stabilnych i szybkich serwerach, zapewniających błyskawiczne działanie strony WWW firmy i kont e-mail, wraz z wielostopniowymi zabezpieczeniami antywirusowymi i antyspamowymi, pełnym buckupem danych, archiwizacją poczty oraz doradztwem i pomocą.

Wykupując promocyjny pakiet hostingowy, klient może zyskać wszystkie pozostałe usługi OGICOM z 50 proc. zniżką (własna domena, statystyki Gemius, pozycjonowanie strony WWW, edytor Alestrona.pl, wirtualny faks). Zlecając pozycjonowanie strony WWW na 3 kluczowe słowa, kolejne 3 dodatkowe słowa zostaną wypozycjonowane przez OGICOM gratis. Z kolei wykupując usługę wirtualnego faksu, firmy będą mogły za darmo korzystać z usługi fax2email. Dzięki niej można otrzymywać faksy na skrzynkę email, zrezygnować z urządzenia faksowego a do tego sporo zaoszczędzić na połączeniach telefonicznych - nawet do 73 proc.

Listopadowe promocje w OGICOM Sp. z o.o. to wynik doświadczeń lat ubiegłych - obserwowanej aktywności inwestycyjnej firm, chcących uniknąć podwójnego opodatkowania. Większe koszty firm w listopadzie, przeznaczone na rozwój i skuteczną obecność w Internecie, to pewny zysk w perspektywie kilku miesięcy. O tym, jak zamienić listopadowe koszty w zyski, podpowiedzą profesjonalni doradcy OGICOM Sp. z o.o., z którymi można się skontaktować pisząc na adres - doradca[at]ogicom.pl.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 0 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości