PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Pofantazjuj z Vigorem

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/pofantazjuj-z-vigorem-2691.html
QR Code
Pofantazjuj z Vigorem

Michał Gruszka, 29 listopada 2007, 17:57 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 29 listopada 2007 o 18:06)
Tagi: DrayTek, Konkurs

DrayTek aktywizuje osoby z fantazją oraz wiedzą na temat rozwiązań sieciowych, zachęcając je do wzięcia udziału w konkursie „Pofantazjuj z Vigorem”.

Konkurs jest adresowany zarówno do zaawansowanych, jak i początkujących użytkowników forum internetowego DrayTek (http://Forum.Draytek.pl). Uczestnicy konkursu mają za zadanie opracować projekt informatyzacji wirtualnej firmy w oparciu o rozwiązania DrayTek. Model firmy jest odgórnie narzucony. Centrala znajduje się w Poznaniu, posiada dwa oddziały w Warszawie i Pile oraz pięciu pracowników rozsianych po Polsce i pracujących zdalnie ze swoich domów.

Osoby biorące udział w konkursie muszą zwrócić szczególną uwagę na dobór odpowiedniego sprzętu i właściwą jego konfigurację. Duży nacisk w projekcie należy położyć też na bezpieczeństwo, niezawodność oraz jak najszersze wykorzystanie funkcjonalności routerów DrayTek.

Bogdan Płachtij, Prezes Brinet Sp. z o.o., wyłącznego dystrybutora DrayTek w Polsce. powiedział:

W naszym najnowszym konkursie odwołujemy się do pomysłowości użytkowników forum DrayTek'a, chcąc tym samym zaktywizować ich obecność i działania w tym miejscu. Udział w konkursie to szansa, by wykazać się w projektowaniu efektywnych rozwiązań informatyzacji firmy, a jednocześnie możliwość zdobycia nagrody za twórcze myślenie. „Pofantazjuj z Vigorem” nawiązuje do naszego wcześniejszego konkursu na najlepszego Vigorman'a forum DrayTek'a, który wyłonił najaktywniejszych i najbardziej pomocnych forumowiczów.


Konkurs na najaktywniejszego i najbardziej pomocnego użytkownika polskiego forum DrayTek'a odbywał się na przełomie czerwca i lipca br. Spośród nominowanych pięciu najlepszych forumowiczów, użytkownicy wyłonili trzech, którzy ich zdaniem najbardziej udzielali się na forum DrayTek'a - podpowiadając, jak optymalnie wykorzystać możliwości routerów DrayTek. Najbardziej aktywni forumowicze zostali nagrodzeni wybranymi modelami routerów.


Bogdan Płachtij, Prezes Brinet Sp. z o.o., wyłącznego dystrybutora DrayTek w Polsce. powiedział:
Dzięki takim akcjom, jak „Najlepszy Vigorman DrayTek’a” czy „Pofantazjuj z Vigorem”, nasze forum żyje, a każdy zainteresowany nowymi technologiami czy rozwiązaniami DrayTek'a znajdzie tu coś dla siebie. Aktualności z podwórka firmy, przykłady zastosowań rozwiązań DrayTek'a, rozmowy na temat różnych technologii - to tylko wybrane wątki naszego forum.

Wszyscy zainteresowani udziałem w najnowszym konkursie DrayTek'a znajdą szczegóły (m.in. specyfikację techniczną podmiotów tworzących wirtualną firmę, np. przepustowość łącza, linie telefoniczne) na forum DrayTek (http://forum.draytek.pl/) w dziale informacyjnym. Rozwiązania konkursowe, zawierające listę wybranych urządzeń, poglądową topologię sieci, sposób realizacji wybranych funkcjonalności itp. należy przesyłać na adres konkurs@draytek.pl, w terminie do 14 grudnia 2007 r. Rozwiązanie konkursu nastąpi w dniu 20 grudnia 2007 r.

Nagrodą dla najlepszej pracy konkursowej będzie router Vigor 2700VG lub Vigor 2910VG (wybór urządzenia należy do zwycięzcy).

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości