PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Pojedź do Egiptu z FreecoNet

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/pojedz-do-egiptu-z-freeconet-2046.html
QR Code
Pojedź do Egiptu z FreecoNet

Michał Gruszka, 25 września 2007, 12:20
Tagi: FreecoNet, Internet, Konkurs, VoIP

Tygodniowa wycieczka sylwestrowa do Egiptu dla dwóch osób - takim sposobem FreecoNet chce zachęcić potencjalnych klientów do korzystania z usług platformy.

Konkurs FreecoNet jest adresowany zarówno do dotychczasowych, jak i nowych użytkowników platformy. Prócz nagrody głównej – wycieczki sylwestrowej dla 2 osób do Egiptu – do zdobycia jest też wiele innych nagród: doładowania kont we FreecoNet, koszulki polo, t-shirty i kubki FreecoNet.

O wycieczkę do Egiptu powalczyć może każdy zarejestrowany użytkownik FreecoNet, który zaprosi do skorzystania z usług platformy jak największą liczbę osób.

Zaproszone osoby muszą zarejestrować się we FreecoNet, podając jednocześnie login osoby polecającej i zasilić swoje konto kwotą min. 5 zł. Każda złotówka wpłacona przez nowego użytkownika platformy to jeden punkt dla osoby polecającej FreecoNet. Przy doładowaniu konta powyżej 100 zł, punkty mnożone są razy 1,5.

Do finału konkursu przechodzi 20 użytkowników polecających z największą liczbą punktów na kontach konkursowych. Spośród nich wyłoniony zostanie zwycięzca nagrody głównej – dwuosobowej wycieczki do Egiptu. Przyznawanie nagród odbywa się na zasadzie zwiększonego prawdopodobieństwa, które jest wprost proporcjonalne do liczby punktów na koncie użytkownika FreecoNet. Dla pozostałych finalistów przygotowano wyjątkowe Freeco-gadżety.

Nowi użytkownicy FreecoNet także mogą powalczyć o ciekawe nagrody. Muszą oni zarejestrować się w czasie trwania konkursu we FreecoNet i doładować swoje konto kwotą, która pozwoli na zebranie co najmniej 150 punktów na koncie konkursowym (wpłata ta nie musi być jednorazowa). Każda złotówka wpłacona na konto, to jeden punkt na koncie konkursowym; przy jednorazowej wpłacie wyższej niż 100 zł, punkty mnożone są razy 1,5.

20 nowych użytkowników FreecoNet, którzy zdobędą największą liczbę punktów, przechodzi do finału konkursu. Spośród nich wyłonionych zostanie 5 osób, które otrzymają nagrodę w postaci promocyjnego zasilenia konta FreecoNet kwotą 99 zł, a dla pozostałych 15 finalistów FreecoNet ma niepowtarzalne Freeco-gadżety: koszulki polo, t-shirty oraz kubki FreecoNet.

Konkurs trwa od 14.09.2007 do 31.10.2007. Losowanie nagród odbędzie się 05.11.2007, natomiast więcej o samym konkursie oraz jego pełny regulamin, można znaleźć na stronie: http://freeconet.pl/pl/sub/promocje.html.

FreecoNet to platforma VoIP, która umożliwia darmowe rozmowy pomiędzy zarejestrowanymi na niej numerami telefonów. Nie ma znaczenia, od jakiego operatora pochodzą te numery i w jakich krajach mieszkają ich użytkownicy. Na numery niezarejestrowane we FreecoNet można dzwonić przez dowolnego operatora VoIP lub przez TelArenę - usługę w ramach FreecoNet.

Źródło: PR Solutions, telix

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości