PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Polka wygrała konkurs Nokii

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/polka-wygrala-konkurs-nokii-5185.html
QR Code
Polka wygrała konkurs Nokii

Piotr Baranowski, 9 grudnia 2008, 13:01
Tagi: Konkurs, Nokia

Właśnie zakończył się konkurs Nokia Mobile Movie Competition. Podczas Ceremonii Zamknięcia festiwalu Camerimage dwa zwycięskie filmy zostały zaprezentowane publiczności, a ich autorzy odebrali statuetki. Nagrodę jury dostał Julius Onah z USA, którego doceniono za dojrzałość i intuicyjne posługiwanie się kamerą. Z kolei Nagroda Publiczności trafiła do Moniki Koteckiej z Polski.

Od dzisiaj 10 finałowych filmów konkursu można będzie oglądać i oceniać na stronie http://www.nokia.pl/filmy - autorzy najlepszej recenzji zostaną nagrodzeni komputerami multimedialnymi Nokia N96.

Laureaci na tropie marzeń

W ramach NMMC przyznano dwie nagrody. Jury w składzie: Sławomir Idziak, Marcel Zyskind, Fred Murphy i Daniel Pearl nagrodziło filmowca Juliusa Onaha, którego filmy były prezentowane na festiwalach na całym świecie. Jego najnowsze dzieło - "Szmolinsky" – brało udział w konkursie podczas 58 Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie. Obecnie laureat pracuje nad produkcją pełnometrażową zatytułowaną "52 hours".

Faworytka publiczności – Monika Kotecka – jest Polką, absolwentką Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie oraz studentką wydziału operatorskiego w PWSFTV i T w Łodzi.

Z Łodzi do Berlina

Zwycięzcy tegorocznej – już czwartej – edycji Nokia Mobile Movie Competition otrzymali statuetki Plus Camerimage oraz wyjazd na 59 Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale 2009, natomiast wszystkim finalistom przekazano komputery multimedialne Nokia N96.

Multimedialne inspiracje

Zadaniem uczestników konkursu było zrealizowanie krótkich form filmowych pt. "Dogonić marzenia" przy wykorzystaniu komputerów multimedialnych N96 podczas trwania festiwalu. Poprzez konkurs Nokia wspiera młodych twórców, inspiruje do niestandardowych rozwiązań w procesie kreacji filmów, a także prezentuje multimedialne funkcje telefonów Nokia Nseries.

Nagrody dla internautów

Wszystkie finałowe filmy oraz więcej informacji o konkursie NMMC można znaleźć na stronie http://www.nokia.pl/filmy. Ponadto przez najbliższe tygodnie internauci mogą oceniać prace finalistów, a najlepsze recenzje zostaną nagrodzone komputerami multimedialnymi N96.

reklama

Ostatnie opinie internautów

krzychu.pl 9.12.2008 @ 19:52
Zwyciężczyni jest studentką wydziału operatorskiego w PWSFTV i T w Łodzi - no to mówi samo za siebie ;) Gratulujemy serdecznie i trzymamy dalej kciuki za kolejne sukcesy w wyższych szczeblach tej inicjatywy Nokii.
A studentce mogliby już udostępnić Nokię n97 ;)
annubis17 11.12.2008 @ 19:52
Niektórzy to mają szczęście, ja jak zwykle musze sie zadowolić swoim szarym życiem:(
ANN 27.12.2008 @ 16:59
Też bym tak chciała! Ile kroć biorę udział w jakimś konkursie to nigdy, ale to nigdy nie wygrywam! Teraz piszę komentarze i pewnie też nie wygram nic, taki już mój los. Staram się pisać coś ciekawego ale to pewnie nie zostanie docenione, bo są odemnie lepsi w tym, jak zwykle :(

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości