PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Polkomtel przekazuje zarządzanie fakturami sprzedaży

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/polkomtel-przekazuje-zarzadzanie-fakturami-sprzedazy-8494.html
QR Code
Polkomtel przekazuje zarządzanie fakturami sprzedaży

Maciej Celmer, 7 lutego 2011, 21:45
Tagi: e-faktura, Polkomtel

Polkomtel SA i spółka Itella Information podpisały umowę dotyczącą obsługi faktur sprzedaży Polkomtel. Na mocy uzgodnień, Itella Information zajmie się przygotowaniem faktur jak również załączanej do nich dodatkowej korespondencji.

Polkomtel SA jest jednym z największych operatorów telefonii komórkowej w Polsce. Swoje usługi telekomunikacyjne, przeznaczone zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, oferuje pod pięcioma markami: Plus, Simplus, Sami Swoi, iPlus i MixPlus. Jego sieć pokrywa 99% obszaru Polski, obsługuje prawie 14 milionów klientów. Itella Information oferuje usługi dla firm w zakresie zarządzania fakturami zakupu i sprzedaży oraz procesami finansowo-księgowmi. Itella działa w 15 krajach Europy, wykorzystując zautomatyzowane narzędzia przetwarza miesięcznie ponad 100 milionów faktur swoich klientów.

Mając na względzie fakt, że automatyzacja procesów billingowych wiąże się wykorzystaniem faktur elektronicznych, Polkomtel bada obecnie możliwości skorzystania z obsługi wysyłki e-faktur przez Itella w przyszłości.

Miikka Savolainen, Dyrektor Zarządzający Itella Information w Polsce powiedziała:

Niepozorna wysyłka faktur jest istotnym elementem funkcjonowania każdej firmy. Itella z racji swoich pocztowych korzeni zajmuje się zarządzaniem dokumentacją papierową. Nasza firma ma już ponad 20 lat doświadczeń w automatyzacji procesów fakturowania również poprzez wykorzystywanie do ich dystrybucji i przetwarzania kanałów elektronicznych. Dlatego nasi klienci mogą pozostawić cały proces w naszych rękach a skoncentrować się na innych biznesowych zadaniach

Itella Information posiada tysiące klientów w całej Europie, w tym m.in. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Netia SA, PGNiG, Nordea Bank, łotewski Mobile Telephone, Tele2, G4S, Lindström i Ahlens. Itella rozpoczęła w zeszłym roku obsługę e-faktur również na rynku polskim.

Źródło: Itella Information

reklama

Ostatnie opinie internautów

wacek 14.02.2011 @ 22:59
i tak się zawsze spó,zniam z płaceniem faktur bo równy ze mnie gość bo jestem ze wsi i jestem dmny bo mam na imię wacuś

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 8 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości