PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Polkomtel ulepsza markę Plus i rezygnuje z submarek

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/polkomtel-ulepsza-marke-plus-i-rezygnuje-z-submarek-9163.html
QR Code
Polkomtel ulepsza markę Plus i rezygnuje z submarek

Maciej Celmer, 11 maja 2011, 12:10 (ostatnio zmodyfikowano w środa, 11 maja 2011 o 12:12)
Tagi: Daj o siebie zadbać, Plus, Polkomtel, Strategia

Polkomtel przedstawił nową strategię dla marki Plus. Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów, operator skonsolidował wszystkie dotychczasowe marki pod nazwą Plus oraz przedstawił nowe hasło przewodnie - "Daj o siebie zadbać".

"Filozofia Plusa to dbanie o satysfakcję konsumenta, oferowanie najwyższej jakości usług i odpowiedniej obsługi. Plus stawia klientów w centrum swojej uwagi i wysiłków. Sieć nie tylko będzie odpowiadać na ich potrzeby, ale będzie również kreować dla nich rozwiązania, które wyprzedzą oczekiwania i pozytywnie ich zaskoczą. Portfolio ofertowe da możliwość dopasowania rozwiązań do indywidualnych potrzeb każdego klienta" - czytamy w komunikacie prasowym sieci Plus.

Światowym trendem na rynkach nasyconych jest naturalne przechodzenie na markę monolityczną, dlatego wszystkie dotychczasowe marki zostają zastąpione jedną marką Plus.

Rezygnacja z dotychczasowych submarek i wprowadzenie łatwego nazewnictwa jest zgodne
z postrzeganiem poszczególnych kategorii przez konsumentów i pozwoli na lepszą komunikację nowych propozycji ofertowych.

Wraz z nową strategią nastąpiło również uproszczenie ofert sieci Plus. Mechanika taryf jest taka sama we wszystkich ofertach, a podział wynika tylko ze sposobu dokonywania płatności (prepaid, mix, abonament). Skoncentrowane są one na najistotniejszych elementach, takich jak minuty do wszystkich i wybrane numery.

Nowością jest usługa typu "Pay per call", czyli stała opłata za rozmowę bez względu na długość trwania połączenia. Dodatkowo wprowadzone zostaną rozwiązania wspierające korzystanie z mobilnego internetu: pakiety danych oraz taryfy smartfonowe z dużymi limitami transmisji danych i telefonami w atrakcyjnych cenach.

Operator zapowiedział, że szczególne działania będą skierowane do dotychczasowych użytkowników sieci.

Operator rozpoczął już działania na rzecz nowej strategii. W wybranych punktach Plus, klienci będą mogli bezpłatnie oddać telefony do czyszczenia i tuningu.

Źródło: Plus

reklama

Ostatnie opinie internautów

Plusikowy 12.05.2011 @ 10:05
Dobre posunięcie. Już za dużo było tego wszystkiego w Plusie. Ujednolicenie wizerunku powinno przynieść porzadany efekt firmie. Widać, ze wejście T-Mobile do Polski stawia operatorów na nogi. Miejmy nadzieje, ze Polkomtel na prawdę się postara bo pomysł jest świetny.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 4 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości