PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Polkomtel wycofuje skargi

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/polkomtel-wycofuje-skargi-68.html
QR Code
Polkomtel wycofuje skargi

Tomasz, 9 września 2006, 04:17
Tagi: Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE), Polkomtel, Project4 (P4), UMTS

Spółka wnioskuje do sądów o umorzenie postępowań dotyczących przetargu na rezerwację częstotliwości UMTS.

W nawiązaniu do informacji prasowych o trwających postępowaniach sądowych w sprawach dotyczących przetargów na częstotliwości przeprowadzonych przez Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty (poprzednik UKE), w tym przetargu na UMTS, informujemy że do dnia 7 września 2006 r. spółka Polkomtel S.A. złożyła do sądów prowadzących sprawy ze skargi Polkomtel S.A. wnioski o umorzenie postępowań związanych z rezerwacją częstotliwości UMTS i przetargiem na te częstotliwości, wygranym przez firmę P4 Sp. z o.o.

UKE z dużym zadowoleniem przyjął informację o takim zakończeniu wszystkich postępowań ze skarg Polkomtel S.A. dotyczących przetargu na częstotliwości UMTS. Celem UKE jest bowiem ostateczne rozwianie wszelkich wątpliwości proceduralnych związanych z tym przetargiem. Jest to niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania polskiego rynku telekomunikacyjnego, a zakończenie większości spraw w wyniku wniosków Polkomtel S.A. jest istotnym krokiem w tym kierunku.

Jako uczestnik tych postępowań UKE stoi na stanowisku, że decyzje związane z procesem rezerwacji częstotliwości UMTS zostały wydane prawidłowo. Niezależnie od rozstrzygnięć w tych sprawach, UKE będzie podejmować zdecydowane działania na rzecz uporządkowania polskiego rynek telekomunikacyjnego, takie jak np. wprowadzenia zmian w ustawie Prawo Telekomunikacyjne, które usprawnią przetargi przeprowadzane w przyszłości.

Źródło: UKE

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 10 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości